Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Legend of Zelda: Breath of the Wild na PC - twórcy emulatora Cemu prezentują zapis rozgrywki

7 postów w tym temacie

"w najgorszym wypadku twórcy Cemu mogą być prawnie zmuszeni do usunięcia owoców swojej pracy."
Nintendo nic nie może zrobić. Sprawy Connectix vs Sony i Bleem vs Sony z samego końca ubiegłego wieku ustanowiły, że emulatory są całkowicie legalne. Dopóki twórcy Cemu nie zachęcają otwarcie do piractwa to Nintendo nic na nich nie ma i będą siedzieć cicho tak jak do tej pory siedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latas napisał:

"w najgorszym wypadku twórcy Cemu mogą być prawnie zmuszeni do usunięcia owoców swojej pracy."
Nintendo nic nie może zrobić. Sprawy Connectix vs Sony i Bleem vs Sony z samego końca ubiegłego wieku ustanowiły, że emulatory są całkowicie legalne. Dopóki twórcy Cemu nie zachęcają otwarcie do piractwa to Nintendo nic na nich nie ma i będą siedzieć cicho tak jak do tej pory siedzieli.

Amen. Chętnie poczekam na noiwą wersje emulatora która podobno juz ma być czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę kibicował im bardzo gorąco. Z chęcią zagrąłbym w nową Zeldę, ale nie chce wywalić 1800 zł, żeby zagrać w jeden tytuł. Myślałem nad zakupem Wii U dla Breath of the Wild, ale 1000 zł za używaną konsolę o mocy trochę większej niż PS3 (na której interesują mnie 3 tytuły) to ostre przegięcie pałki.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latas napisał:

"w najgorszym wypadku twórcy Cemu mogą być prawnie zmuszeni do usunięcia owoców swojej pracy."
Nintendo nic nie może zrobić. Sprawy Connectix vs Sony i Bleem vs Sony z samego końca ubiegłego wieku ustanowiły, że emulatory są całkowicie legalne. Dopóki twórcy Cemu nie zachęcają otwarcie do piractwa to Nintendo nic na nich nie ma i będą siedzieć cicho tak jak do tej pory siedzieli.

Bzdury piszesz, bo żaden emulator nie powstanie bez reverse engineering a to już jest łamanie praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaczi87 napisał:

Będę kibicował im bardzo gorąco. Z chęcią zagrąłbym w nową Zeldę, ale nie chce wywalić 1800 zł, żeby zagrać w jeden tytuł. Myślałem nad zakupem Wii U dla Breath of the Wild, ale 1000 zł za używaną konsolę o mocy trochę większej niż PS3 (na której interesują mnie 3 tytuły) to ostre przegięcie pałki.

Oczywiście, lepiej pobrać emulator i pobrać pirata gry, i pograć. I dlatego jestem za ukruceniem tego procederu przez Nintendo. A to nie problem kupić konsolę, przejść grę, sprzedać konsolę. I rowzwala mnie Twój komentarz odnośnie mocy Wii U. A co ma piernik do wiatraka? Switch też nie jest jakaś mocną konsolą. Liczą się gry i właśnie takie jak Zelda pokazują, co warto a co nie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować