Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft Remastered oficjalnie! Legenda gatunku RTS powraca w 4K

20 postów w tym temacie

Z okazji nowego patcha do oryginalnego Starcrafta, całość zostanie udostępniona za darmo. Niestety, oznacza to, że wersja remasterowana nie będzie darmowa dla posiadaczy starej wersji :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy tutaj do czynienia z najlepszą grą RTS jaka kiedykolwiek powstała, więc jej remaster jest wart pełnej ceny. Tak jak SC2 nie potrafił przekonać Korei, tak teraz zacznie się masowy powrót sceny pro do oryginalnej gry Blizzarda. StarCraft II ciągle będzie miał swoich zwolenników, ale SC będzie cieszyć się większą popularnością w Azji jak i pośród weteranów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że udoskonalą interfejs, i w remasterze będzie możliwość zaznaczenia nieograniczonej liczby jednostek, a nie jak wcześniej 8. Szczególnie przy zergach to było okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek0001 napisał:

Mam nadzieję, że udoskonalą interfejs, i w remasterze będzie możliwość zaznaczenia nieograniczonej liczby jednostek, a nie jak wcześniej 8. Szczególnie przy zergach to było okropne.

Właśnie na tym polegał StarCraft. Nauka mechaniki gry, interfejs pewnie dostanie lekki lifting ale nie spodziewałbym się rewolucji - bo przecież o to chodzi w tym remasterze, nie ma być rewolucji, jedynie podrasowanie do wersji 4k i obsługi nowych Windowsów. To wszystko czego trzeba tej grze. A co do jednostek, to było ich 12, a 9 w WarCrafcie II. Nigdy nie było 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka cierpliwosc.. Jestem calkowicie przeciwny.. modle sie tylko aby nic nie zmienili oraz pozwolili grac uzytkownikom oryginalnego Sc z tymi od Remastera i Brood Wara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.teamliquid.net/forum/brood-war/520464-an-interview-with-the-devs-of-starcraft-remastered wywiad który rozwiewa wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o kierunek w jakim remaster poszedł/idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single pewnie sobie przypomnę i kilka skirmishy, ale multi... W warcrafcie i starcrafcie multi nigdy nie było dla mnie. Kilka schematycznych taktyk, czyli jak zbudowałem coś w innej kolejności niż nakazuje norma to od razu od noobów wyzywają :D Ogarnianie skrótów klawiszowych itd... Podobnie jak Doom czy Quake w fpsach. Trzeba się uczyć mapy, trików, wyczucie czasu kiedy co. Ale fajnie, że robią remaster, że nie zapominają o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, fenr1r napisał:

Ten zabytek nadaje się tylko do muzeum.

Screeny wyglądają paskudnie.

Uważaj żeby ktoś o tobie tego nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to super. I takie akurat gry co już mają z 2 dychy na karku to można remasterować. Akurat miałem sobie odświeżyć jedynkę, ale w takim razie poczekam. Dobrze że nie robią tego w 3d. Dla mnie wygląda to o wiele ładniej od dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GileadsRoland napisał:

Mamy tutaj do czynienia z najlepszą grą RTS jaka kiedykolwiek powstała, więc jej remaster jest wart pełnej ceny. Tak jak SC2 nie potrafił przekonać Korei, tak teraz zacznie się masowy powrót sceny pro do oryginalnej gry Blizzarda. StarCraft II ciągle będzie miał swoich zwolenników, ale SC będzie cieszyć się większą popularnością w Azji jak i pośród weteranów. 

Przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie w 13 językach? Czyżby po polsku też?

Dubbingu nie chcę ale napisy po polsku .. czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować