Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard Collectibles - w tym oficjalnym, ekskluzywnym sklepie kupisz ciekawe figurki. Cena poraża!

9 postów w tym temacie

Aktualnie na forum WoW-a jest niezły syf z powodu zapowiedzi podwyższenia cen za usługi w grze, ale tylko w Europie - społeczność jest wściekła, a firma milczy, jakby wszystko było cacy.

Np. boost postaci z 1 do maksymalnego poziomu kosztuje tyle co nowa gra konsolowa.
Dla porównania, kupując Battle Chesta i nowy dodatek (w którym masz darmowy boost), wyjdzie ci to o ok. 80 zł taniej niż wykupienie usługi.

Blizzard upada w rynsztok chciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. boost postaci z 1 do maksymalnego poziomu kosztuje tyle co nowa gra konsolowa.
Dla porównania, kupując Battle Chesta i nowy dodatek (w którym masz darmowy boost), wyjdzie ci to o ok. 80 zł taniej niż wykupienie usługi.

Blizzard upada w rynsztok chciwości.

Nie rozumiem po co komus boost postaci skoro da sie wbic max lvl od zera nawet w 5 godzin.

Ale fakt - Blizzard juz kilka lat temu calkowicie znikna z mojej listy obiektow zainteresowania ;)

Moze jesli postawia jakis legacy server...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuQano napisał:

Np. boost postaci z 1 do maksymalnego poziomu kosztuje tyle co nowa gra konsolowa.
Dla porównania, kupując Battle Chesta i nowy dodatek (w którym masz darmowy boost), wyjdzie ci to o ok. 80 zł taniej niż wykupienie usługi.

Blizzard upada w rynsztok chciwości.

Nie rozumiem po co komus boost postaci skoro da sie wbic max lvl od zera nawet w 5 godzin.

Ale fakt - Blizzard juz kilka lat temu calkowicie znikna z mojej listy obiektow zainteresowania ;)

Moze jesli postawia jakis legacy server...

To zależy bo ja na przykład 5 godzin spędzę przez weekend i to jest jedyny czas  jaki mam na granie, i nie bardzo mi się uśmiecha lvlovac po raz enty postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, LuQano napisał:

Nie rozumiem po co komus boost postaci skoro da sie wbic max lvl od zera nawet w 5 godzin.

 

A jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, LuQano napisał:

Prosze https://www.youtube.com/watch?v=XdAgCrH76oo ;)

Wszystko spoko, ale to nie ten dodatek :) 

Teraz sie tak nie da, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko spoko, ale to nie ten dodatek  

Teraz sie tak nie da, chyba.

Zdziwilbym sie gdyby teraz nie bylo jeszcze latwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurki wyglądają kozacko i nawet nie tak drogo. Tanie wcale, ale patrząc ile kosztuje figurka z Uncharted 4, moge npaisac, że jest tanio:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować