Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Elex - 20 minutowy pokaz gry w wersji alfa

12 postów w tym temacie

Oni zlecają animacje firmie zewnętrznej. Po kilku ostatnich grach można stwierdzić że tną wydatki na to... a szkoda bo nawet jak będzie dobra fabuła to ludzi odstraszy widok ruszających się desek udających ludzi i zwierząt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten filmik jest w takiej tragicznej jakosci?

Co do samej gry, mam wrazenie ze piranie licza na stalych klientów, bo nie wiem czy takimi pokazówkami przekonaja nowych do kupna ich gry. Sek w tym ze z gry na gre, tych stałych klientów jest coraz mniej.

Edytowano przez TigerXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze animacja by mi nie przeszkadzała, chociaż jest gorsza niż w Gothicu I. Ale odstrasza mnie ten materiał mimo wszystko, bo zalatuje bardzo drewnem, walka... no te przewrotki jakoś tego.. Nie. A sam świat jak narazie też mnie nie zachwyca. Mi to bardziej przypomina Defiance. Zamiast tego odświeżę sobie Gothica za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem wszystkie gry od nich do momentu wydania Risena 2, wydaje mi aie że od tamtej pory oni z gry na grę coraz to bardziej dają ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Vigo36 napisał:

Oni zlecają animacje firmie zewnętrznej. Po kilku ostatnich grach można stwierdzić że tną wydatki na to... a szkoda bo nawet jak będzie dobra fabuła to ludzi odstraszy widok ruszających się desek udających ludzi i zwierząt...

 

17 godzin temu, TigerXP napisał:

Czemu ten filmik jest w takiej tragicznej jakosci?

Co do samej gry, mam wrazenie ze piranie licza na stalych klientów, bo nie wiem czy takimi pokazówkami przekonaja nowych do kupna ich gry. Sek w tym ze z gry na gre, tych stałych klientów jest coraz mniej.

Najgorsze jest że od Gothica 3 gdzie były one najlepsze(w miarę znośne) i Risena 1(słabsze niż w 3 ale wciąż znośne), oni zaliczają ciągły regres w jakości animacji R2, R3 i teraz to już tragedia jest gorzej niż było w ogóle nie widać postępu.

Edytowano przez ZubenPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, zbyglu napisał:

Kupowałem wszystkie gry od nich do momentu wydania Risena 2, wydaje mi aie że od tamtej pory oni z gry na grę coraz to bardziej dają ciała.

Próbują unowocześnić formułę ale jedyne co im wychodzi to zbędne uproszczenia i coraz większe spłycenie gier. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

animacje fakt, drewno ale... czy to aż tak przeszkadza? Jakość oprawy? jest w porządku, wodotrysków nie ma, ale źle też nie jest. 

Jeżeli na każdą grę spojrzeć pod kątem grafiki i animacji, to 3/4 fajnych gier musielibyśmy wyrzucić do śmietnika a okazuje się, że świetnie się przy nich bawiliśmy ;)

ja bym zaczekał na betę / premierę, zagrał, albo obejrzał jakiś stream i dopiero wtedy oceniał. Gothic też był drewniany, Risen 1 - 3 grafiką nie powalały (a tym bardziej animacją) a gry jak najbardziej fajne. Nawet ten kulawy Risen 2 był całkiem przyjemny (a polski dubbing pozamiatał) jak nie patrzyło się na niego pod kątem gothica (ot, gra w pirackich klimatach z fajnymi postaciami).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotleciq napisał:

animacje fakt, drewno ale... czy to aż tak przeszkadza? Jakość oprawy? jest w porządku, wodotrysków nie ma, ale źle też nie jest. 

Jeżeli na każdą grę spojrzeć pod kątem grafiki i animacji, to 3/4 fajnych gier musielibyśmy wyrzucić do śmietnika a okazuje się, że świetnie się przy nich bawiliśmy ;)

ja bym zaczekał na betę / premierę, zagrał, albo obejrzał jakiś stream i dopiero wtedy oceniał. Gothic też był drewniany, Risen 1 - 3 grafiką nie powalały (a tym bardziej animacją) a gry jak najbardziej fajne. Nawet ten kulawy Risen 2 był całkiem przyjemny (a polski dubbing pozamiatał) jak nie patrzyło się na niego pod kątem gothica (ot, gra w pirackich klimatach z fajnymi postaciami).  

Ostatnią grą Piranii w jaką grałem to był Risen 2. Od tamtej pory olałem ich kompletnie, bo ciągle to samo: drewniana animacja, gameplay i grafa sprzed dekady, 3 frakcje, łysy facet bez imienia itp itd.. Siedzą w tej swojej komfortowej strefie, robią gry które tylko trafią do ich fanów. Dziwi mnie że oni jeszcze z torbami nie poszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować