Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Warhammer II zapowiedziane!

13 postów w tym temacie

Gohan1989 napisał:

A bedzie wydana 1 w wersji game of the year?

Nie ma takich informacji.
Spekulując: Gra za dobrze się sprzedaje i dopiero co wydali Edycje Starego Świata (bez DLC).
Zatem nie liczyłbym na Game Of The Year Edition póki nie skończą 3 części Warhammera z dodatkami. Wtedy zapewne wydadzą jakąś mega wypasioną edycje z wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak gra, ale DLC podobno bardzo ładnie schodzą, więc nie ma potrzeby ich rozdawać jako edycji GOTY. 

 

Jak czytam na innych stronach płącze, ze znowu Warhammer to przykro się robi. CA mówiło, że jadą na Rezzed z zapowiedzią nowości zwiazanej z Warhammerem, no nie da się być bardziej klarownym. 

Edytowano przez Bambusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę nie grałem, bo nie było czasu przy natłoku gier, ale 2 nie odpuszczę na pewno, tylko się martwię że mój gtx980 będzie miał problemy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Danoniero napisał:

W jedynkę nie grałem, bo nie było czasu przy natłoku gier, ale 2 nie odpuszczę na pewno, tylko się martwię że mój gtx980 będzie miał problemy, 

Ja bym się raczej martwił o procesor.

Tak na marginesie, ciekawe co wytną  i będą sprzedawać jako DLC tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenr1r napisał:
24 minuty temu, Danoniero napisał:

W jedynkę nie grałem, bo nie było czasu przy natłoku gier, ale 2 nie odpuszczę na pewno, tylko się martwię że mój gtx980 będzie miał problemy, 

Ja bym się raczej martwił o procesor.

Tak na marginesie, ciekawe co wytną  i będą sprzedawać jako DLC tym razem...

No wlasnie ja dopiero zagram w pierwowzór jak kupię sobie nowe cpu, bo teraz to się boje odpalać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:
fenr1r napisał:
24 minuty temu, Danoniero napisał:

W jedynkę nie grałem, bo nie było czasu przy natłoku gier, ale 2 nie odpuszczę na pewno, tylko się martwię że mój gtx980 będzie miał problemy, 

Ja bym się raczej martwił o procesor.

Tak na marginesie, ciekawe co wytną  i będą sprzedawać jako DLC tym razem...

No wlasnie ja dopiero zagram w pierwowzór jak kupię sobie nowe cpu, bo teraz to się boje odpalać : )

Mam I5 serii 3 dokładniej I5 3330 i muszę przynzać, że daje radę nie jest może mega stary ale też nie jest najnowszy i karta graficzna tez się przydaje jeśli chcecie by gra ładnie wyglądała ja mam tą "kłamliwą" 970 GTX gdzie tak naprawdę nie ma 4 GB ramu tylko 3,5 i zdarza się by gra złapała ścinę tak po prostu gdy latam kamerą po mapie i to nie podczas bitwy, jeśli chodzi o wycinanie to rzeczywiście boli mnie, że grubo sobie liczą za Elfy czy Zwierzoludzi ale po zakupie Elfiej rasy nie żałowałem, naprawdę fajnie się nią gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodadzą Południowe Krainy (co zadeklarowali w zapowiedzi) to w DLC możemy spodziewać Tomb Kings, Demonów, wariacji Slanów i Elfów z Południowych Krain.

Ciekawi mnie też, jak rozwiążą kwestię Arabii, jakby nie patrzeć armia tej frakcji nie została nigdy opisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Kijkowaty napisał:

Jeśli dodadzą Południowe Krainy (co zadeklarowali w zapowiedzi) to w DLC możemy spodziewać Tomb Kings, Demonów, wariacji Slanów i Elfów z Południowych Krain.

Ciekawi mnie też, jak rozwiążą kwestię Arabii, jakby nie patrzeć armia tej frakcji nie została nigdy opisana.

Demony chyba sobie zostawią do Warhammera 3. Ale kto wie, z głównych armii to chyba zostały już tylko (zakładając, ze armia numer 4 to Skaveni) Tomb Kings, Ogry i Demony właśnie. A tych mniejszych, co gdzieś tam się w 5 edycji przewijały albo mają tylko fanowskie army listy, wyraźnie unikają (ograniczenia licencyjne?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować