Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 4 w planach?

15 postów w tym temacie

To świetna wiadomość. Myśle jednak, że to było do przewidzenia. Ta gra wyszła RED'om zbyt gienialnie żeby tak to zostawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gohan1989 napisał:

Kasa za wieska 3 sie konczy wiec odrazu oprzytomnieli i biora sie do roboty

Ale o czym Ty człowieku bredzisz?

O ile dobrze pamiętam to Redzi nie mówili nic o porzuceniu wiedźmińskiego świata po wydaniu trylogii, a jedynie o tym, że trzecia odsłona jest pożegnaniem z Geraltem - zakończeniem jego historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym wczoraj, nigdy nie spodziewałem się zakończenia całej serii, raczej, tak jak powiedział kolega niżej zakończenia historii Geralta. Teraz mogą zrobić coś o samej szkole wiedźmińskiej, prequel czy coś. Możliwości jest wiele, a i sam wątek Ciri został tylko liźnięty, przecież 5 książek opisuje jej historie. Tego nie da się zmieścić w jednej grze (czyt. Wiedźmin 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze myślę że porzucenie tego uniwersum zwłaszcza teraz po 3 części która na dobre wbiła je w pewien światowy kanon byłoby posunięciem niezbyt rozsądnym. Napewno wpadną na jakis fajny pomysł związany ze światem wykreowanym przez Sapkowskiego i wystarczy poczekać narazie niech skupią się na cyberpunk żeby potwierdzić że są świetnym studiem i powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gumiaczek napisał:

Ale co to za wiedźmin bez Geralta?

Możliwości mają całkiem sporo. O ile historia Lamberta, Eskela czy Vesemira byłaby raczej nudna z perspektywy kanonu (no bo nie oszukując, byli to prości wiedźmini, których nie mieszano w sprawy wielkiego świata w przeciwieństwie do Geralta, który chcąc nie chcąc na każdym kroku wplątany był w jakąś kabałę) to spokojnie mogą pociągnąć dalej historię Ciri po zakończeniu W3 i w tym momencie "trylogia przygód Geralta" pozostałaby nietknięta.

Mogą również na wzór wielu gier RPG dać możliwość stworzenia własnego wiedźmina, akcję gry osadzić w czasach świetności Kaer Morhen i całość otoczyć dobrą fabułą. A jako ukłon w stronę fanów, nieco odmłodzony Geralt mógłby przelotem pojawić się gdzieś "na szlaku".

Czas pokaże. Dopóki CDP nie zostanie podkupiony przez zachodniego giganta to o ich produkcje byłbym spokojny.

Edytowano przez LuKi965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mają robić kolejnego Wiedźmin.mam nadzieję że tym razem dadzą dowolność w kształtowaniu bohatera. Możliwość wyboru rasy(człowiek elf krasnolud), klasy (Wiedźmin, mag) co przełożyłoby się na ciekawy system rozwoju postaci(W3 był pod tym względem beznadziejny). Na mniej monotonny i bardziej różnorodny świat pod względem wizualnym raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saborcat-14 napisał:

Jeśli już mają robić kolejnego Wiedźmin.mam nadzieję że tym razem dadzą dowolność w kształtowaniu bohatera. Możliwość wyboru rasy(człowiek elf krasnolud), klasy (Wiedźmin, mag) co przełożyłoby się na ciekawy system rozwoju postaci(W3 był pod tym względem beznadziejny). Na mniej monotonny i bardziej różnorodny świat pod względem wizualnym raczej nie ma co liczyć.

Pragnę zauważyć, że ten Action RPG od REDów to typ RPG z odgórnie narzuconym bohaterem, REDzi świetnie sobie z tym poradzili, a to CP2077 pokaże czy poradzą sobie z grą gdzie to gracze tak naprawdę kreują postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak robili jedynkę, to bohaterem miał być jakiś inny wiedźmin – nie Geralt, ale na szczeście zmienili zdanie. Teraz też mam nadzieję, że zmienią. Ale zobaczymy – mnie osobiście najbardziej podobają się 3 części gwiezdnych wojen z Vaderem – te nowe – bez Vadera, bez Yody, a nawet jedna w ogóle bez jedi, to już nie to samo... Jak dla mnie postać nie jest jeszcze wyeksploatowana... W jedynkę grałem z 5-6 razy, w dwójkę 1,5 raza, w trójkę 2 razy (+ dodatki) i miałbym ochotę na jeszcze... W końcu niby Geralt jest na emeryturze, ale mało to bohaterów musiało z emerytury na pierwszą linię wracać? Mogło by się coś takiego wydarzyć, w czym jego pomoc byłaby nieodzowna... Ech, tak sobie marzę tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować