Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - można ukończyć grę na PC

6 postów w tym temacie

No i fajnie, a jak to się ma do praw autorskich? Chodzi mi o to czy aby zagrać trzeba posiadać oryginalną kopię na Wii U czy pobiera się pirata i odpala na emulatorze? Jeśli to drugie no to nie fajnie troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emulatory są legalne. W teorii powinieneś mieć kupioną grę. W praktyce ludzie robią różnie ale osobiście radzę kupić. To świetny tytuł i należy ich wynagrodzić za pracę jeżeli gramy. Żeby mieli za co zrobić 10 następnych gier.

Ciekaw jestem co zrobili z żyroskopem. Obastawiam że symulują go ruchami myszki czy coś. Chociaż fakt faktem że potrzebny jest tylko w niektórych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

No i fajnie, a jak to się ma do praw autorskich? Chodzi mi o to czy aby zagrać trzeba posiadać oryginalną kopię na Wii U czy pobiera się pirata i odpala na emulatorze? Jeśli to drugie no to nie fajnie troszkę.

CEMU w odróżnieniu od innych emulatorów jest w całości autorski, nie ma w nim nawet linijki kodu Nintendo czy innych firm więc nic im nie mogą zrobić, to skąd gracze wezmą grę to inna kwestia, wiadomo - piractwo jest jednakowe. Pytanie brzmi co w przypadku kiedy masz oryginał i chcesz odpalić na CEMU, pewnie gromada prawników Nintendo zaciera ręce, bo to może być jedyny sposób na zadeptanie tego emulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeithWX napisał:
MisioKGB napisał:

No i fajnie, a jak to się ma do praw autorskich? Chodzi mi o to czy aby zagrać trzeba posiadać oryginalną kopię na Wii U czy pobiera się pirata i odpala na emulatorze? Jeśli to drugie no to nie fajnie troszkę.

CEMU w odróżnieniu od innych emulatorów jest w całości autorski, nie ma w nim nawet linijki kodu Nintendo czy innych firm więc nic im nie mogą zrobić, to skąd gracze wezmą grę to inna kwestia, wiadomo - piractwo jest jednakowe. Pytanie brzmi co w przypadku kiedy masz oryginał i chcesz odpalić na CEMU, pewnie gromada prawników Nintendo zaciera ręce, bo to może być jedyny sposób na zadeptanie tego emulatora.

ŻADEN emulator nie powstanie bez reverse engineeringu romu danej konsoli a reverse engineering jest zabroniony (to po prostu kradzież patentu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Super" jest to, że szanowany (chyba?) portal o grach pisze, że ktoś dokonał czegoś niesamowitego. Ciekawe jakbym napisał "emulator" gram.pl (tzn. projekt strony itp.) wszystko podobne do Waszego, czy też byście piali z zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować