Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.05 do Mass Effect: Andromeda pojawi się już jutro

21 postów w tym temacie

ulepszenia męskich opcji romansowych dla Scotta Rydera i zmiany w rozmowachz Hainly Abrams.

Zacny priorytet, nie ma co.

 

Edytowano przez Sanders-sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Czyli jak z BF4 (inna gra EA). Po roku da się zagrać.

Zagrać można już, mam ponad 50h na liczniku i oprócz animacji twarzy (na które i tak mało co zwracam uwagę), nie napotkałem żadnych błędów. A gra jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Karczort napisał:

Zagrać można już, mam ponad 50h na liczniku i oprócz animacji twarzy (na które i tak mało co zwracam uwagę), nie napotkałem żadnych błędów. A gra jest ogromna.

Po Tobie to nawet nikt sie krytyki andromedy nie spodziewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:
dariuszp napisał:

Czyli jak z BF4 (inna gra EA). Po roku da się zagrać.

Zagrać można już, mam ponad 50h na liczniku i oprócz animacji twarzy (na które i tak mało co zwracam uwagę), nie napotkałem żadnych błędów. A gra jest ogromna.

Powtrzasz się. Pisałeś to juz w innym wątku. o mymmamy ogromne, to może nie będizemy pisac, bo nas moderatorzy zbanują. Choć ja mam na przyklad ogromna ochotę na stek. Tak, czy siak, nie wciskaj nam kitu, bo zaczynam podejrzewać, zę ktos cie opłaca. ME:A kosztuje, bagiatella, 200 zł plus ewentualne DLC. "Nie zwracać uwagi" na to jak wygladaja postacie to ja mogę jak gram w The Club za 9,90. Jak ME:A będzie kosztowało powiedźmy 50 (bo jest jednak wieksze niz The Club) i pójdzie na GTX 360 to obecna grafika będzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NemoTheEight

Cóż, ja kupiłem za 150 zł w EMPiK (a dokładnie 170 zł i dostałem 20 zł zwrotu w postaci rabatu). A to, że animeację są wzwalone nie oznacza, ze graficznie gra wygląda źle! Jest wręcz przeciwnie. Na ustawieniach w ultra w full hd wygląda bardzo dobrze. Może czas kompa wymienić co? I tak, dobrze napisałem odnośnie zwracania uwagi, bo po pierwsze na 50h gry oglądanie twarzy to jakiś 2% czasu gry. Reszta to walka i eksploracja. A, tak, mam płacone 10 zł za każdy post wychwalający Andromede.

@TigerXP

Bo niby czemu mam krytykować. Fakt, nie da się ukyć, że animacje twarzy kuleją (w Horizon Zero Dawn również...). Ale reszta? Walka jest po prostu zajebista - biotyka + technologia + jetpack + broń... to co można wyprawiać, to najlepsza combat z całej serii Mass Effect! Lećmy dalej. Eksploracja planet - bajeczka. Ktoś, kto lubi zaglądać pod każdy kamień, ma co robić. Questy - wątek główny pewnie, mógłby być lepszy, ale questy poboczne? Niektóe są zaskakujące. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Najgorsze jest to, że grę krytykują osoby, które jej na oczy nie widział (czytaj grały), co w ogóle jest dziwne, bo przecież jest dostępny 10h trial.

I najlepszy komentarz odnośnie gry, jaki przeczytałem - świetna gra, która została zniszczona przez społeczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Karczort Z tą wymianą komputera to pierdzielisz głupoty. Siedziałeś pod kamieniem przez ostatnie 5 lat, że uznajesz grafikę ME:A za dobrą. Jasne, Horizon miał miejscami dziwną mimikę twarzy (w pobocznych zadaniach nie był robiony facial motion capture), ale nawet w najgorszych momentach nie zbliażał się do tej tragedii z Andromedy. Nie chce mi się opisywać wszystkich innych technicznych przywar, bo było to już wałkowane wiele razy. Technicznie Andromeda okrutnie niedomaga i to jest najlżejszy eufemizm jaki mogę zastosować.

Na razie grałem kilka godzin w chyba 4 podejściach - albo się śmiałem z krzwych gęb albo zamykałem z zażenowania oczy na to co się dzieje na ekranie. Póki co dialogi i cała fabuła były po prostu słabe. Nie pomagał w tym drewniany voice acting i robo-twarze rozmówców o empatii ameby.

Teraz sbróbuję się porządnie za nowego Mass Effecta zabrać. Może jutrzejszy patch naprawi trochę odbiór tej gry. Na pewno jednak nie zmieni Rydera na postać, która jest ciekawsza niż drewniany stołek. Ech, tęsknię za Sherpardem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:
dariuszp napisał:

Czyli jak z BF4 (inna gra EA). Po roku da się zagrać.

Zagrać można już, mam ponad 50h na liczniku i oprócz animacji twarzy (na które i tak mało co zwracam uwagę), nie napotkałem żadnych błędów. A gra jest ogromna.

Sporo rzeczy sie buguje np przeciwnicy zawisnieci w powietrzu, straznicy na nexusie trzymaja powietrze a bron lata obok nich zabity boss nadal wyswietla animacje ataku ( w sensie z nikad lecialy strzaly bossa ale nie zadaje to dmg) mialem przeskanowac jakiegos szpiega ktorego nie bylo dopiero po wczytaniu sava na nowa pojawil sie ale i tak gra bardzo dobra :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

@NemoTheEight

Cóż, ja kupiłem za 150 zł w EMPiK (a dokładnie 170 zł i dostałem 20 zł zwrotu w postaci rabatu). A to, że animeację są wzwalone nie oznacza, ze graficznie gra wygląda źle! Jest wręcz przeciwnie. Na ustawieniach w ultra w full hd wygląda bardzo dobrze. Może czas kompa wymienić co? I tak, dobrze napisałem odnośnie zwracania uwagi, bo po pierwsze na 50h gry oglądanie twarzy to jakiś 2% czasu gry. Reszta to walka i eksploracja. A, tak, mam płacone 10 zł za każdy post wychwalający Andromede.

@TigerXP

Bo niby czemu mam krytykować. Fakt, nie da się ukyć, że animacje twarzy kuleją (w Horizon Zero Dawn również...). Ale reszta? Walka jest po prostu zajebista - biotyka + technologia + jetpack + broń... to co można wyprawiać, to najlepsza combat z całej serii Mass Effect! Lećmy dalej. Eksploracja planet - bajeczka. Ktoś, kto lubi zaglądać pod każdy kamień, ma co robić. Questy - wątek główny pewnie, mógłby być lepszy, ale questy poboczne? Niektóe są zaskakujące. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Najgorsze jest to, że grę krytykują osoby, które jej na oczy nie widział (czytaj grały), co w ogóle jest dziwne, bo przecież jest dostępny 10h trial.

I najlepszy komentarz odnośnie gry, jaki przeczytałem - świetna gra, która została zniszczona przez społeczność

Raczej świetna gra to "by była" gdyby większość postaci zwłaszcza samice nie wyglądali gorzej od przeciętnego kroganina. A animacja walki dwóch krogan przeszła już do legendy jako najgorsza aranżacja walki- przez nią ludzie nie śmieją się już z pojedynku Vadera z Obiwanem w części IV SW.

I nie wciskaj kitu że nie zwracasz uwagi na to wszystko. Jak ja widzę ich twarze to wybija mnie to tak z imersji... co z tego że reszta gry może być dobra jak na każdym kroku coś wyrywa mnie z tego iluzorycznego świata i zabija klimat jak buldożer bezbronnego kotka wygrzewającego się na asfalcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaczi87 napisał:

@Karczort Z tą wymianą komputera to pierdzielisz głupoty. Siedziałeś pod kamieniem przez ostatnie 5 lat, że uznajesz grafikę ME:A za dobrą. Jasne, Horizon miał miejscami dziwną mimikę twarzy (w pobocznych zadaniach nie był robiony facial motion capture), ale nawet w najgorszych momentach nie zbliażał się do tej tragedii z Andromedy. Nie chce mi się opisywać wszystkich innych technicznych przywar, bo było to już wałkowane wiele razy. Technicznie Andromeda okrutnie niedomaga i to jest najlżejszy eufemizm jaki mogę zastosować.

Na razie grałem kilka godzin w chyba 4 podejściach - albo się śmiałem z krzwych gęb albo zamykałem z zażenowania oczy na to co się dzieje na ekranie. Póki co dialogi i cała fabuła były po prostu słabe. Nie pomagał w tym drewniany voice acting i robo-twarze rozmówców o empatii ameby.

Teraz sbróbuję się porządnie za nowego Mass Effecta zabrać. Może jutrzejszy patch naprawi trochę odbiór tej gry. Na pewno jednak nie zmieni Rydera na postać, która jest ciekawsza niż drewniany stołek. Ech, tęsknię za Sherpardem.

 

A takie najważniejsze pytanie - TO PO CO W TO GRASZ??? Jak mi się gra nie podoba, to w nią nie gram, bo to już podchodzi pod jakaś chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luur23 napisał:

Od grafiki wara, popatrz chociaż na screeny, chyba nie powiesz że gra (nie licząc twarzy), jest brzydka?

Jest brzydka. Koniec tematu.

...

i.imgur.com/6FCty5B.jpg

...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej martwi to, że na moim sprzęcie mam spadki z 60 na 20 fps i przycinanie. Procesor 100% zużycia cały czas, karta się nudzi. Do czorta z takimi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UnEsCo napisał:
luur23 napisał:

Od grafiki wara, popatrz chociaż na screeny, chyba nie powiesz że gra (nie licząc twarzy), jest brzydka?

Jest brzydka. Koniec tematu.

...

i.imgur.com/6FCty5B.jpg

...

 

Nie jest brzydka. Koniec tematu. To sobie pogadaliśmy, nie? Planety wyglądają świetnie, czasami aż chce się pojeździć tylko żeby pooglądać krajobrazy. Może jakbyś tak nie był ślepo zapatrzony w Wiedźmina i nie skupiał się cały czas na usilnym porównywaniu gier to byś zauważył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eye-Maze napisał:

Nie jest brzydka. Koniec tematu. To sobie pogadaliśmy, nie? Planety wyglądają świetnie, czasami aż chce się pojeździć tylko żeby pooglądać krajobrazy. Może jakbyś tak nie był ślepo zapatrzony w Wiedźmina i nie skupiał się cały czas na usilnym porównywaniu gier to byś zauważył .

Ja tam nie wiem czy jest ładna czy nie, nie gralem a ze screnów to nie ocenianie gry. Ale juz samo porównanie do Wieska, gry która wyszla prawie dwa lata temu, jest raczej lekkim ciosem dla andromedy, ale co ja sie tam znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować