Zaloguj się, aby obserwować  
Matyszcz

konkursy

44 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2006 o 11:41, ZgRD napisał:

Tak, nazywam się Marcin Matyszczak :D

No to gratulacje i problem rozwiązany, dane osobowe proszę moderatora o usunięcie z przyczyn wiadmomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką podałeś odpowiedź ile "łosi"?

Bo w tekście pojawiło się chyba ich 7. A w pytaniu konkursowym trzeba było napisać wszystkie pod różnymi postaciami więc i z pytania konkursowego można było zaliczyć - wtedy 8 łosi.
Jaką odpowiedź ty podałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 11:46, ZgRD napisał:

Słowo "łoś" pojawiło się 9 razy

Ja też odpowiedziałem 9, no ale nic nie wygrałem :) Wziąłem teraz udział w następnym konkursie Spellforce 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był taki wielki konkurs w Extra Klasyce. Pamiętam, że były tam do wygrania monitory, Mp3, WoW i inne nagrody. Czy ktoś zna może adres tej strony, gdzie były podane wyniki, oraz teksty laureatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 08:25, Evil Khan napisał:

Przydał by się jakiś nowy konkurs na gram ... Dawno nic nie było...


To już zależy od "grupy trzymającej władzę". Chociaż myślę, że jeśli ładnie poprosimy, chociażby w tym temacie, to może zobaczą, że jest zapotrzebowanie, i się coś zorganizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 08:25, Evil Khan napisał:

Przydał by się jakiś nowy konkurs na gram ... Dawno nic nie było...


Mam taką radę: zagraj w totolotka - na pewno coś wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 09:46, Adamzzz napisał:

> Przydał by się jakiś nowy konkurs na gram ... Dawno nic nie było...

Mam taką radę: zagraj w totolotka - na pewno coś wygrasz.

Niestety w lotto mi nie wychodzi. Wolę konkursy w których mogę dopomóc losowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli macie jakiekolwiek pojęcie o Accesie i robieniu rzeczy w nim zapraszam na mojego gramsajta.
Jutro w samo południe wyrusza organizowany przezemnie konkurs z nagrodami dotyczący tegoż programu.
Wystarczy w ciągu 2 tygodni przesłać na adres mail pracę o której będzie jutro mowa na moim sajcie a do wygrania wspaniałe nagrody które sam ufundowałem. Zapraszam wszystkich jutro na mojego sajta. Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:50, kordzio1 napisał:

http://www.gram.pl/extraklasyka/konkurs.asp chyba o to ci chodzi, nie wiem czy podawali gdzies
teksty, ja dostalem laptopa za " extra klasyka next, zbyt dobre by nie zagrac, zbyt tanie by
nie kupic" czy jakos tak


Gratuluje refleksu. Odpowiedziałeś na posta z przed 4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he, nie zwrocilem uwagi na daty, spojrzalem tylk o na ostatnie daty, choc troche mneie dziwil ten konkurs z losiami, bo sobie nie przypominalem aby ostatni9o bylo takie cos w CDA, ale wytlumaczylem soebi to tak, ze praktycznie 4gramy nie czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 00:07, kordzio1 napisał:

he he, nie zwrocilem uwagi na daty, spojrzalem tylk o na ostatnie daty, choc troche mneie dziwil
ten konkurs z losiami, bo sobie nie przypominalem aby ostatni9o bylo takie cos w CDA, ale wytlumaczylem
soebi to tak, ze praktycznie 4gramy nie czytam:)


Zapraszam Cię jutro na konkurs informatyczny. Wszystko będzie opisane na moim sajcie. Do zgarnięcie cenne nagrody. Wogóle wszystkich jutro zapraszam. Start: około południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować