Gram.pl

Star Wars: Knights of the Old Republic powróci w nowej, bogatszej odsłonie?

9 postów w tym temacie

Proszę,błagam! Nie róbcie tego... Zrobicie z KOTR`a drugiego ME:A czyli  KOTOR MMO SINGLE PLAYER farma farma. .. . . . Świat umiera...  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lis_23 napisał:

Akurat KOTOR powinien być zrobiony właśnie tak, jak Mass Effect - priorytetem porównawczym powinno być ME 2.

Chyba żartujesz. Akurat Mass Effect 2 miało durną fabułę i skupiało się głównie na nudnej akcji. KOTOR był pełnoprawnym RPG'iem, Mass Effect 2 (mimo mojej ogólnej sympatii dla tego uniwersum i uwielbienia części pierwszej) to nawet koło RPG'a nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wyjdzie to KOTORowi na dobre ;] Poza tym w BioWare chyba pojawił się deficyt nowych pomysłów (zresztą nie tylko u nich), skoro chwytają się za "odświeżanie" swoich starych (i ciągle dobrych) gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jakubcjusz napisał:

Chyba żartujesz. Akurat Mass Effect 2 miało durną fabułę i skupiało się głównie na nudnej akcji. KOTOR był pełnoprawnym RPG'iem, Mass Effect 2 (mimo mojej ogólnej sympatii dla tego uniwersum i uwielbienia części pierwszej) to nawet koło RPG'a nie stało.

ME2 to najlepsza część serii, dlatego stawiam ją za wzór, a uproszczenie elementów RPG wyszło jej tylko na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzą Kotora o nowe misje, z przecieków wiem że będą wyglądać tak:

-zbierz 12 kubków

-oznacz 10 miejsc na mapie

-zeskanuj 14 artefaktów

-zabij 10 przeciwników

-zabijaj przeciwników tak długo aż wypadną z nich 4 przedmioty

I ponoć na tym się pomysły BioWare'u nie kończą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się