Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Zune słów kilka

32 postów w tym temacie

to sobie popłacz ;P Co do Zune... nie wygląda to najlepiej, ani ... parametry przewidywane nei są najlepsze. Jakby to miało w tej cenie 60 gb to by było jakąś konkurencja, a tak to... sami wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech bedzie Zune i neich sie najlepiej MSowi wiedzie. Konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodzila.
A pozatym kiedys byl news ze MS mial otworzyc sklep we wspolpracy z mtv. Moze teraz im to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, he, Zune wygląda jak podróbka iPoda z Dalekiego Wschodu. Ja na miejscu MS już bym prawników wynajmował. Proces z Apple murowany.
Ciekawe, czy MS kupuje podróbki w Tajwanie, nakleja znaczek MS i udaje, iż to jego produkt.
A tak serio. Może jakościowo to będzie dobre. ale po co komu takie coś, jak nie będzie mozna do niego muzyki kupić?
No i to wzornictwo oparte na iPodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 18:54, Dincooo napisał:

A dlaczego Microsoft ma mmieć niższą cenę? Niech po premierze zune''a Apple ją obniży :| ...


bo widzisz, gdyby ms wystartował z playerem o niższej cenie a podobnych możliwościach to przynajmniej apple miałoby powod do rozważenia swoich cen. ale skoro ms robi coś gorszego i wcale nie tańszego to jedyny efekt jaki tu widzę będzie salwa śmiechu przy ulicy Inifite Loop numer 1 - siedzibie apple jak kto nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 10:32, Ciastuś napisał:

albo masz specyficzny gust i należysz do tego 1% ludzi na świecie ktorym dizajny produktów
apple się nie podobają ;)) albo nie widziałeś tego playera w realu. imho rox i jest bardzo cienki jak na 30/60gb.

Widzialem:> widocznie moja karta graficzna w glowie nie akceptuje I-poda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować