• 0
Dartyr

klucz rejestracji elektronicznej

Pytanie

Czy ktoś próbował zarejestrować starszy klucz rejestracji elektronicznej? Dodam, że klucz pochodzi ze starego egzemplarza stalkera czyste niebo, a patrząc na to teraz odkryłem, że po rejestracji można dostać bonus. Próbując wejść na podany link z ulotki przenosi mnie na nie działającą stronę CDP.pl, a więc nie mogę tego zarejestrować. Czy nie można już rejestrować tego typu rzeczy, bo jest już dawno po terminie, czy może jest jeszcze jakaś szansa?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam ten sam problem. Miałem zamiar zarejestrować Settlers aby sprawdzić czy jest możliwość ściągnięcia gry, ponieważ zgubiłem pudełko z płytami ale odnalazłem kartę rejestracji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rejestracja już nie działa,  bo jest już dawno po terminie. programy sa zamkniete. (i z samym cdprojektem troche sie pozmienialo) 

Dotyczy to zarówno wPLN czy CDPunkty do CDPROgramu

Zadna z tych akcji nie oferowala cyfrowej kopii zapasowej gry do sciagniecia, jedna akcja dawala znizki przy zakupach, a druga klucze/gry na goga.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A co z samą grą?
Mam Settlersów, chcę zagrać i dupa bo bez klucza ani rusz a elektronicznego nie można zmienić na taki normalny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się