Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

FORUM 2.1 -> 2.2 UPDATE (lista zmian)

192 postów w tym temacie

Wow, fajnie to wygląda ;-) Najpierw zastanawiałem się po co ta "kropa" prz nicku ale to dlatego że najpierw szedłem do tematu o konkursie bezpośrednio z newsa ;-) Forum coraz bardziej mi się podoba, jeszcze tylko umożliwić użytkownikow edytowanie styli, dodać wizytówki i będzie pełnia szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 16:26, Piotrek K. napisał:

Hmm, nie bardzo rozumiem :/. Kiedys by zapisac podpis trzeba bylo wlaczyc Moj CDPROJEKT, odszukac zakladke Forum Dyskusyjne,
wpisac nowy podpis i nacisnac przycisk ''Zapisz i Zamknij'' ;). Teraz wszystko mozna zrobic w jednym miejscu. Szybciej i
latwiej :)


na forum jest link "ustawienia" - uwazam ze tam tez powinna byc mozliwosc ustawienia podpisu. sama nazwa wskazuje, ze mozna tam cos "ustawic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 17:32, Widek napisał:

Bardzo dobry pomysł z tą kropeczką , Forum naprwade zaczyna nabierać uroku;)


A moze by tak kropeczka była pokazywana tylko jak ktoś jest dostępny, a jak nie to, żeby jej nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...fajne! Zielona kropka to b.dobry pomysł, ale troche mnie przestraszyła na początku :D
P.S To już wiem dlaczego kilka minut po trzeciej nie mogłem sie ze stronką połączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam złe wieści. Dziś właśnie forum mi się dziwnie zmieniło. Myślałem, że to zmiany ogólne ale jednak chyba nie. Aby nie być gołosłownym dam screena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 16:57, Konrad512 napisał:

Dla mnie ważniejsze avki i stałe podpisy :) I gdzie buźki?? :P


Eh, obawiam się, że ten podpis to forma ostateczna ? Bo powiedz mi po co inny ?
Raz wpiszesz w to pole "Podpis" swój podpis i masz na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no nie powiem ;p widać że zmainy idą do przodu i to na bardzo dobre. Tylko już nie umię się doczekać wizytówek!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gorze masz info: "UWAGA: Niektóre przeglądarki, mimo aktualizacji forum, mogą nadal pobierać z cache starą, nieaktualną wersję plików odpowiedzialnych za wygląd forum [...] prosimy o zrobienie tzw "forced refresh" w przeglądarce wciskając kombinację CTRL+F5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 17:50, Szarik PL napisał:

Panowie mam złe wieści. Dziś właśnie forum mi się dziwnie zmieniło. Myślałem, że to zmiany ogólne ale jednak chyba nie.
Aby nie być gołosłownym dam screena....


Proszę przeczytać uważnie treść pierwsze posta. Cytuję:
UWAGA: Niektóre przeglądarki, mimo aktualizacji forum, mogą nadal pobierać z cache starą, nieaktualną wersję plików odpowiedzialnych za wygląd forum. Jeśli ktoś zaobserwuje jakiekolwiek dziwne przemieszczenia lub nachodzenie na siebie elementów forum, prosimy o zrobienie tzw "forced refresh" w przeglądarce wciskając kombinację CTRL+F5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też coś czego wcześniej nie widziałem. Mozę było ale nie zauważyłem.

Otóż teraz w każdym wątku jest wyszukiwarka postów. Co prawda w poście na górze jest coś napisane o filtrowaniu postów ale nie o wyszukiwaniu. Dlatego piszę.
Jeżeli wcześniej było to powiedziane lub coś to z góry przepraszam za wprowadzanie zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 16:57, Konrad512 napisał:

Dla mnie ważniejsze avki i stałe podpisy :) I gdzie buźki?? :P


Buźkom mówimy nie ! ŻADNYCH emot ikonek please :). (chyba ,że będziecie nalegać :P)

Już nie mogę się doczekać avatarów oraz Super hiper wizytówek :)

Do użytkowników

Myślieliście może o stworzeniu skórki do Xfire''a, tlenu czy gg?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje CDP oby tak dalej... :> Naprawdę... Kto wie.... może za pare lat ( a może dni ]:-> ) Gram.pl "Prześcignie" największe światowe forum www.steampowered.com na ktorym mam może z 10 postów :> fajnie by było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:33, Seqiu napisał:

No nareście coś zaczyna się zmieniać :DD


Nareszcie? Może przespałeś pierwszy pack poprawek. Swoją drogą fajnie by było gdyby cdp wyrobiło się do świąt z wizami i awatarami- to byłby taki mały prezencik dla forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo za pomysł! Serdeczne gratulacje:) Jeszcze mam jedno pytanie - nie można by zrobić teraz tak , że podpisy będzie można ustawić na "Moim koncie" a tą linijkę usunąć bo muszę teraz okienko przewijać, żeby dać Dodaj post. A nawet nie przewijać tylko powiększać i dodatkowo jeszcze przewijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować