Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

FORUM 2.1 -> 2.2 UPDATE (lista zmian)

192 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2005 o 10:36, Yasiu89 napisał:

Nie ma takiego przycisku bo jeszcze go nie zauważyłem
a przycisk mógłby sie przydać.


Już sobie wyobrażam co by się wtedy zaczęło dziać. :/ Setki fałszywych alarmów... A może by tak sobie nacisnąć i zobaczyć co się będzie działo? Albo: O ty k**** jak śmiesz mnie tak obrażać i nie zgadzać się z moim zdaniem. Zaraz powiadomię moederatorów, że ten temat to spam. I sru. Gość wysyła bez powodu, bo go inny wkurzył. Jak dla mnie nie jest to najlepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tu się zgadzam z Sarafanem, ale można by tak zrobić, że dostęp do tergo przycisku będą mieli tylko stali, zaufani forumowicze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 20:57, Vaxinar napisał:

Tak, tu się zgadzam z Sarafanem, ale można by tak zrobić, że dostęp do tergo przycisku będą mieli tylko stali, zaufani forumowicze...
;)


To jest dobry pomysł. A jak by jednak mimo wszystko komuś przyszło do głowy zgłosić fałszywy alarm, to degrad o dwa stopnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 21:00, Sarafan_Knight napisał:

To jest dobry pomysł. A jak by jednak mimo wszystko komuś przyszło do głowy zgłosić fałszywy alarm,
to degrad o dwa stopnie. :)


Czemu 2 ? Do Obywatela zjechać, albo jak jest Obywatelem czy Robotnikiem to do Wywrotowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 21:00, Vaxinar napisał:

Czemu 2 ? Do Obywatela zjechać, albo jak jest Obywatelem czy Robotnikiem to do Wywrotowca ;)


Jakby był Obywatelem lub Robotnikiem, to by wtedy nie miał prawa zgłaszania o spamie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm....zauważyłem bład (o ile to błąd)
Otóz w moim temacie moj post został przyklejony i jest widoczny na każdej stronie na samym początku...i tu jest teraz taki problem ze jak mam ustawione 20 postów na stronie to jak juz bedzie te 20 postów i ktoś napisze koleiny to nie widze następnej strony czyli po prostu jej nie ma.Pokaże się ona dopiero jak napisze sie drugi post na stronie wtedy mam pokazaną nową strone...
Chyba mnie zrozumieliście nie??;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 17:45, BaRt3k. napisał:

hmm....zauważyłem bład (o ile to błąd)
Otóz w moim temacie moj post został przyklejony i jest widoczny na każdej stronie
na samym początku...i tu jest teraz taki problem ze jak mam ustawione 20 postów na stronie to jak juz bedzie te 20 postów
i ktoś napisze koleiny to nie widze następnej strony czyli po prostu jej nie ma.Pokaże się ona dopiero jak napisze sie drugi
post na stronie wtedy mam pokazaną nową strone...
Chyba mnie zrozumieliście nie??;]


A gdzie się takie coś ustawia bo nie weim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 14:07, Złooty napisał:

A
gdzie się takie coś ustawia bo nie weim.


Tylko co się ustawia ? O co Ci chodzi ?
Jeżeli chodzi o ustawianie liczby postów na forum to w ustawieniach na dole strony.
A jeżeli chodzi o przyklejanie postów to mogą to robić tylko Moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się wprowadzić na gram.pl obsługę rss albo atom, bo to w dzisiejszych czasach bardzo przydatne - wiem sam po sobie, ponieważ nie zawsze chce mi się szperać we wszystkich serwisach/blogach, więc korzystam z rss readera, żeby zobaczyc czy jest cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej jestes leniwy i nie chce Ci sie czytac wszystkich postow w danym temacie. Ja to rozumiem, ale przeczytaj przynajmniej te najwazniejsze, napisane przez CDP. Sa na samej gorze kazdej strony!!

Destro - " Jednocześnie przypominam, że na forum znajduje się już temat poświęconym propozycjom przyszłych zmian: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&pid=583. Proszę o korzystanie z niego :). W pierwszym w/w wątku znajdziecie także listę dotychczas zgłoszonych propozycji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować