Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

FORUM 2.1 -> 2.2 UPDATE (lista zmian)

192 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2005 o 10:31, Valed napisał:

Chyba ,że ludzie którzy naprawdę sporadycznie wypowiadają się na forum/zadali jakieś pytanie. Nawet mogło by się przydać...

Chyba czegoś nie rozumiem. Przecież to w każdym wypadku chodzilo o odpowiedź na zadane pytanie.
I jeśli masz komputer wyłączony to wysłanie powiadomienia nie daje nic. Jeśli masz włączony a masz skrzynkę założoną w jakimś portalu typu onet czy WP, to też nic nie daje, bo przecież bez sensu jest wchodzić do skrzynki co chwilę żeby sprawdzać czy jest informacja o udzielonej odpowiedzi a potem wchodzić na forum żeby ew. odpowiedzieć samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo przecież bez sensu jest wchodzić do skrzynki co chwilę żeby sprawdzać czy jest informacja

A słyszałeś o czymś takim jak programy pocztowe? Mówi Ci to coś? :)) Ja mam The Bat! który sam w tle automatycznie sprawdza mi pocztę w takim odstepie czasowym jaki mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 14:21, Tomi_323 napisał:

>bo przecież bez sensu jest wchodzić do skrzynki co chwilę żeby sprawdzać czy jest informacja

A słyszałeś o czymś takim
jak programy pocztowe? Mówi Ci to coś? :)) Ja mam The Bat! który sam w tle automatycznie sprawdza mi pocztę w takim odstepie
czasowym jaki mi się podoba.


A ja Mozilla thunderbird. Powie mi nawet podczas gry ,że dostałem maila :D sprawdza sam skrzynke co kilka minut. Opcja ta mi się nie przyda :P Ale jak wspomniałem wczesniej - przydała by się osobą które chcą ograniczyć "forum" do minimum. Oczywiscie nie jest to sprawa pierwsząrzędna XD. Jak wspomniał lurynowicz - First wizytyówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:13, Destro napisał:

(...) jeśli są jakieś systemy slużące do sprawdzania polskiej pisowni online we wszelkiej maści formularzach
itp, to daj znać - kwestia jest na pewno warta rozważenia.


Znalazłem dwa systemy służące do sprawdzania pisowni na forach internetowych oraz formularzach -
http://spellchecker.prv.pl/ i http://www.spellingcow.com/ . Może dałoby się je wykorzystać na gram.pl.

Ewentualnie... Stworzyliście takie piękne i funkcjonalne forum, więc czym jest przy tym zaprojektowanie jednego małego modułu do sprawdzania pisowni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze proponuje wprowadzeni chyba że już jest to robione/w fazie testów a mianowicie aby przy temacie po tej stronie gdzie jest data i godzina ostatniego posta był jeszcze nick osoby do której należy ostatni post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Nie trzeba się wcale do poczty logować, zawsze są różne outlooki, notifier''y (gmail). Ja w sumie jeśli akurat zamykam forum to otwieram je znowu po kilku godzinach, gdyby w tym czasie przyszło jakieś info o odpowiedzi, a byłbym przy kompie, to sprawdziłbym chętnie kto i co do mnie napisał. Nie mówię, że to jakaś ważna funkcja, można ją i zostawić na koniec prac prowadzonych nad forum, ale jeśliby już była ja bym się nie obraził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - jak piszę posta i zapomniałem wstawić spacji to klikam w tym miejscu, spacja- i zamiast zrobic odstęp to kasuje mi następną litere. Dzieje się tak czasami- np. teraz wszystko działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 16:52, Łowca Gier napisał:

Mam problem - jak piszę posta i zapomniałem wstawić spacji to klikam w tym miejscu, spacja- i zamiast zrobic odstęp to kasuje
mi następną litere. Dzieje się tak czasami- np. teraz wszystko działa dobrze.


Muszisz kliknąć w przycisk Insert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 14:21, Tomi_323 napisał:

A słyszałeś o czymś takim jak programy pocztowe? Mówi Ci to coś? :))

Owszem. Mam program pocztowy od chyba 6 lat, ale spytaj ilu forumowiczów nie ma takich programów. Ilu pisze z kawiarenek, lub okazyjnie od kolegów.
A przede wszystkim ilu siedzi na okragło non stop przez kilka godzin przy kompie (bo tylko wtedy takie programy się sprawdzają).
IMO większość wchodzi sporadycznie, i wtedy może od razu zajrzeć na forum..
Oczywiście - jak tu już ktoś napisał - nie bedę protestował gdyby taką opcje zaimplementowano, ale to może poczekać na koniec, jak już nic innego nie będzie do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2005 o 17:09, A-cis napisał:

Owszem. Mam program pocztowy od chyba 6 lat,


Twój popszedni post sugeruje coś innego.

Dnia 06.11.2005 o 17:09, A-cis napisał:

ale spytaj ilu forumowiczów nie ma takich programów. Ilu pisze z kawiarenek, lub okazyjnie od kolegów.


Nawet gdyby to i tak ta funkcja im się przyda. Bo kumpel który ma PC zobaczy maila i odrazu zawoła swojego ziomka.

Dnia 06.11.2005 o 17:09, A-cis napisał:

A przede wszystkim
ilu siedzi na okragło non stop przez kilka godzin przy kompie (bo tylko wtedy takie programy się sprawdzają).


Jak usiądę do PC to siedzę od 30 min - do 2 h. Wtedy mam ciekawsze zajęcia niż siedzenie na forum i przyglądanie się, czy dostałem odpwiedź na moje pytanie.

Dnia 06.11.2005 o 17:09, A-cis napisał:

IMO większość
wchodzi sporadycznie


A z kąd ta pewność? Robiłeś jakąś ankietę?

>i wtedy może od razu zajrzeć na forum..

Może...jednak jeżeli nie ma neta w domu i akurat ma okazję posiedzenia chwilę przy PC podłączonym do sieci to chyba ma ciekawsze żeczy to zobaczenia. Poza tym ja mam tak często, że zadaje pytanie i zapominam o tym :) a mail mi przypomnie :))

Dnia 06.11.2005 o 17:09, A-cis napisał:

Oczywiście - jak tu już ktoś napisał - nie bedę protestował
gdyby taką opcje zaimplementowano, ale to może poczekać na koniec, jak już nic innego nie będzie do zrobienia :)


Wszystkie Twoje wypowiedzi to protesty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 17:22, Tomi_323 napisał:

Twój popszedni post sugeruje coś innego.

Brawa za umiejętność dedukcji.
Mimo braku poszlak :)

Dnia 06.11.2005 o 17:22, Tomi_323 napisał:

A z kąd ta pewność? Robiłeś jakąś ankietę?

A Ty? Czy stwierdzasz, że jest odwrotnie?

Dnia 06.11.2005 o 17:22, Tomi_323 napisał:

Wszystkie Twoje wypowiedzi to protesty :))

Czyżbyś usiłował być złośliwy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 18:57, A-cis napisał:

Brawa za umiejętność dedukcji.
Mimo braku poszlak :)


Wraźnie napisałeś: bo przecież bez sensu jest wchodzić do skrzynki co chwilę żeby sprawdzać czy jest informacja Można z tego wywnioskować, że nie używasz programy pocztowego.

Dnia 06.11.2005 o 18:57, A-cis napisał:

A Ty? Czy stwierdzasz, że jest odwrotnie?


Ale ja nie stwierdzam, że jest odwrotnie. Pytam się z kąd Ty to wiesz, że większość ludzi wchodzi tutaj sporadycznie od kumpli i Cafe.

Dnia 06.11.2005 o 18:57, A-cis napisał:

Czyżbyś
usiłował być złośliwy? :)


Ja? :) Ale z kąd. Poprostu miałem takie wrażenie :P Najpierw wypisujesz wszystkie wady a potem jesteś za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 19:05, Tomi_323 napisał:

Wraźnie napisałeś: bo przecież bez sensu jest wchodzić
do skrzynki co chwilę żeby sprawdzać czy jest informacja
Można z tego wywnioskować, że nie używasz programy pocztowego.

Ja (i nie tylko ja), nie podaję przy rejestracji swojego prywatnego konta mailowego aby się ustrzec przed spamem.
Do tych celów zakładam na pierwszym lepszym portalu konto i ono mi służy jako adres do rejestracji.
A tam zaglądam może kilka razy w roku.
Czy to Cię zadowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 20:33, A-cis napisał:

Ja (i nie tylko ja), nie podaję przy rejestracji swojego
prywatnego konta mailowego aby się ustrzec przed spamem.


Jak żyję na tym świecie nie dostałem jeszcze Spamu na moje konto (poprostu nie rejestruje się na stronach gdzie mój mail jest jawny). Poza tym CDPROJEKT deklaruje się, że nie udostępni nikomu Twojego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2005 o 20:53, Tomi_323 napisał:

żyję na tym świecie nie dostałem jeszcze Spamu na moje konto (poprostu nie rejestruje się na stronach gdzie mój mail jest
jawny). Poza tym CDPROJEKT deklaruje się, że nie udostępni nikomu Twojego adresu.

nie musi udostępniać. starczy ze będzie mail to: (czyli automatyczne wysyłanie maila do kogoś, typu naciszaksz guzik wyslij email i sie otwiera okienko nowej wiadomosci z wpisanym adresem odbiorcy) i już go spamerskie automaty namierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno trafić w linki do pojedynczych stron w "Przejdź do strony:", są bardzo malutkie. Może zamiast spacji pomiędzy kropką a numerem zrobić padding w linku do numeru? W ten sposób klikalna powierzchnia będzie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować