Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Epic Games prezentuje możliwości silnika Unreal Engine 4

10 postów w tym temacie

A ja cały czas czekam na mój State Of Decay 2 który będzie robiony też na tym silniku. Najważniejsza premiera 2017 dla mnie i żeby tego nie zepsuli a grywalność dorównała jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafika malo co sie ruszyła przez ostatnie kilka lat. Ostatni raz miałem opad szczeny przy prezentacji crysis 3 i mozliwosci ówczesnego cry enginu. Od tamtego czasu wszystko jakby stanelo w miejscu. Widac w grach troche lepsze tekstury, wiecej elementów otoczenia, jakies filtry i róznego rodzaje efekty. Osobiscie uwazam ze to nic zlego, tamten/obecny poziom grafiki jest dla mnie calkowicie wystarczajacy, sek w tym ze za te troche lepsze tekstury i kilka efektów jest zbyt wysoka cena. Wymagania wzrastaja strasznie nieproporcjonalnie szybko, w porównaniu do tego co widzimy na ekranie monitora. Niedlugo grafika zatrzyma sie w miejscu, a gracze dalej beda musieli wymieniac sprzet zeby im gry chodzily przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak pierwsze prezentacje mimiki twarzy pierwszego Crysisa. Serio, nic się w tej kwestii nie ruszyło, a twórcy jakby uciekają od szczegółowej mimiki twarzy jak od ognia. Nie wiem z jakiego powodu, ale gier z realistyczną mimiką twarzy jest jak na lekarstwo. Ostatnią grą jaką zapamiętałem właśnie przez ten charakterystyczny element był fenomenalny L.A. Noire. Minęło tyle lat i dalej nic, ok w Uncharted 4 też postaci były pięknie wymodelowane, no ale to dalej kilka gier na krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam Tigerowi , ze i na mnie tylko cry engine robil konkretne wrazenie. To co tu widac bylo juz lepiej zrobione wlasnie na cry engine z crisis 3 . Co z tego technologicznego dema jak i tak takiego poziomu do gier nie wrzuca , no chyba , ze do filmików przerywnikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 3 , sorry poprawaka. I do ekipy gram.pl wezcie sie w konscu ogarnijcie i zrobcie ta zasrana edycje komentarzy. Nie tylko mnie to drazni , bo wielu ludzi to irytuje a wy jak zwykle wszystko olewacie i stoicie w sredniowieczu w porownaniu do innych. Tak naprawde nie wiem po cholere ja tu zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawić grafikę jaka obecnie jest, a niech zaczną przenosić siłę roboczą na poprawę fizyki, sztucznej inteligencji i co raz większej interakcji w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja nie robi zbyt wielkeigo wrażenia, żeby nie pisać żadnego. Statyczny obraz 3D i nic poza tym, takie rzeczy tworzą nawet amatorzy. Mogli pokazać postać w ruchu, animację twarzy, mowę i mimikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować