Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Nowa seria Driver czyli Ubisoft i nowa nadzieja na dobrego Drivera

6 postów w tym temacie

Noo zakładam ten temacik bo w sumie powinien traktować o najnowszej odsłonie Drivera
Parallel Lines tak nazywa się/nazywała kolejna gra z serii Driver która miała uratować dobe imię serii, jednak Atari które ma jak wiadowmo powarzne kłopoty finansowe, sprzedało Ubisoftowi za bagatela 24 minionów dolarów
więc nie wiadomo narazie czy ubi dalej pociągnie Parallel Lines czy zaniecha projekt i stworzy coś całkiem nowego.
Mam dobre przeczucia, Ubisoft ostatnio raczy nas bardzo dobrymi produkcjami, HoMM V, Prince of Persia dwa trony czy legendarny już Far Cry i nadzieja na mega zabawę w stylu RPG-FPS czyli Dark Messiah :)
tak więc dobrze się stało że Ubi wziął Drivera w swoje francuskie łapki :)
jeśli pojawią się jakieś informacje od razu dam wam znać, a wy jeśli chcecie dopisujcie się, choć informacji jest terz baaardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest juz co to tej gry ale sie wypowiem.
Ubisoft robi doskonale gry POP, Far cRy, HOMM, Rainbow six. Wiadomo ze zrobiąrowniez mam nadzieje doskonalego Drivera. Ale skoro zostanie przez Ubi wuprudukowane to znacze ze wiekszosc gier z Ubi ma Cenega to znaczy ze polska wersja bedzie do kitu. Choc teraz Cenega robi coraz lepsze polskie wersje. Ale wolałbym zeby nowego Drivera wypuścił CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to są małe szanse że CDP wyda nowego Drivera,kurczę a tak by było mfajnie do cenegi nie mam nic ale jakoś bliżej serca mam CDP :)
jednak jestem dobrej myśli bo jak by cenega nie schrzaniła zawsze może kupić sobie przez neta z niemiec np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe skoro Heroes V przez Ubi to CDP jąwydało moze CDP wyda nowego drivera.
Tylko Ubisoft robi gry w duzymi wymaganiami sadzac za ile wyjdzie gra moze miec wysokie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację chyba nowego Drivera wyda CDP bo to chyba idzie seriami CDP wydawało poprzednie "Hirołsy" więc nowego też choć nie 3DO a Ubisoft maczał w nim palce, podobnie może być z Driverem, choć zmienił się producent wykonawczy cdp powinno mieć nowego drivera w swojej ofercie ze względu na poprzednie odsłony serii które posiada ładny znaczek CDP i gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 12:58, Dark SMG napisał:

Masz rację chyba nowego Drivera wyda CDP bo to chyba idzie seriami CDP wydawało poprzednie
"Hirołsy" więc nowego też choć nie 3DO a Ubisoft maczał w nim palce, podobnie może być z Driverem,
choć zmienił się producent wykonawczy cdp powinno mieć nowego drivera w swojej ofercie ze względu
na poprzednie odsłony serii które posiada ładny znaczek CDP i gram.pl :)



no i to byłoby by miłe bo zawsze ładnie wydana gra i w ogóle a jak czytałem jakąś recenzje driv3ra to pisali że grać sie nie da ale spolszczenie ładne więc CD Projekt nawet najgorszą gre poprawi ;] a mi sie wydaje że cd projekt jest wpartnerem ubisoftu tak miałem racje prosze o to link sprawddźcie samie na samym dole strony po prawej
http://www.cdprojekt.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować