Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

James Bond vs. nielegalne wyścigi - recenzja filmu Szybcy i wściekli 8

7 postów w tym temacie

"w roli epizodycznej pojawia się Helen Mirren, czyli M z filmów z Piercem Brosnanem i Danielem Craigiem"

W Bondach, postać M grała Judi Dench.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:

"w roli epizodycznej pojawia się Helen Mirren, czyli M z filmów z Piercem Brosnanem i Danielem Craigiem"

W Bondach, postać M grała Judi Dench.

Dzięki, poprawione. Przez to zaćmienie powinienem chyba oddać legitymację fana Bonda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem film wczoraj i prawdę mówiąc jest całkiem sporo momentów, gdzie można się pośmiać. :) Czy to z żartów sytuacyjnych, tekstów, czy absudru. :)

Choć według mnie gdyby ten film miał inny tytuł to nic złego by się nie stało. W każdym razie tak jak autor recenzji wspomniał - jeśli liczysz na to, co było w pierwszej trylogii, czyli dużo nielegalnych wyścigów to się zawiedziesz. Jeśli chcesz obejrzeć luźny film to zdecydowanie polecam.

Dwayne i Jason robią swoje w tym filmie, a i błyskotliwość Romana nie zawodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dziś pamiętam, jak lata temu podwórkowy przygłup zareklamował mi pierwszą część.

- Widziałeś "Szybkich i wściekłych"? Zajeeebisty! Super fuuury, super duuupy. - I zakończył wywód radosnym uśmiechem debila.

Jakoś zraził mnie do tej serii, tak że nie obejrzałem przez te wszystkie lata żadnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soporowski ----> to polecam, seria do wódki jak najlepsza. Szczególnie tak gdzieś od części 5, gdzie pojawia się w obsadzie Rock. Poprzeczka absurdu gdzieś z pogranicza Jamesa Bonda, Mission Impossible i Niezniszczalnych. Seria tak durna że aż dobra i śmieszna. Tak jak wspomniałem - do wódki jedna z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować