Zaloguj się, aby obserwować  
Fenarid

Age of Pirates (Sea Dogs 2)

233 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 23:15, WIkitory napisał:

Mam problem z age of pirates..po tych znakach firmowych jest taki statek i tam sie spokojnie
kręci ale nagle sie wylancza cala gra!!!!!!! CO ROBIC???

Mam dokładnie to samo, goście z Cenegi napisali mi że niedługo wychodzi patch, ale napisali to już dawno i na ich stronie cisza, jak ściągam patche z zagranicznych stron (v.142 v.1.5) to mi przy ich instalacji pisze, że nie mam wersji 1.41 ani 1.42 gry. Kupiłem grę zaraz jak wyszła, jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 14:18, Virus 500 napisał:

Ja mam problem z tą grą , otóż gdzieś po 10 minutach grania gra zaczyna mi się przycinać :|
A mam tą najnowszą wersję wydaną w preedycji .
Pentium IV 2.70 Ghz RADEON X1600PRO 1 GB DDR RAM 80 GB


Zapisz grę i odrazu ją wczytaj przynajmniej w starej wersji to działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 18:51, Trik napisał:

> Mam problem z age of pirates..po tych znakach firmowych jest taki statek i tam sie spokojnie

> kręci ale nagle sie wylancza cala gra!!!!!!! CO ROBIC???
Mam dokładnie to samo, goście z Cenegi napisali mi że niedługo wychodzi patch, ale napisali
to już dawno i na ich stronie cisza, jak ściągam patche z zagranicznych stron (v.142 v.1.5)
to mi przy ich instalacji pisze, że nie mam wersji 1.41 ani 1.42 gry. Kupiłem grę zaraz jak
wyszła, jestem w kropce.

bo do tej wersji nie będzie patch !!! cenega mi wymieniła grę na nową ale trzeba napisać do nich majla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 08:59, scott napisał:

> > Mam problem z age of pirates..po tych znakach firmowych jest taki statek i tam sie
spokojnie
>
> > kręci ale nagle sie wylancza cala gra!!!!!!! CO ROBIC???
> Mam dokładnie to samo, goście z Cenegi napisali mi że niedługo wychodzi patch, ale napisali

> to już dawno i na ich stronie cisza, jak ściągam patche z zagranicznych stron (v.142 v.1.5)

> to mi przy ich instalacji pisze, że nie mam wersji 1.41 ani 1.42 gry. Kupiłem grę zaraz
jak
> wyszła, jestem w kropce.
>
bo do tej wersji nie będzie patch !!! cenega mi wymieniła grę na nową ale trzeba napisać do
nich majla


Thx wreszcie jakaś sensowna informacja. <jupi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomka fajnie znów wcielić się w pirata z krwi i kości toteż postanowiłem zagrać w Age of Pirates, mimo ze gre zainstalowałem już jakiś dłuższy czas temu, to pograć troche postanowiłem nie dawno, niestety bugi jakich jestem światkiem nie pozwalają na granie?! jeżeli w drodze z jednego portu do drugiego gra się nie wywali to już przy opuszczaniu tego portu na pewno! niby mam tą z patchowaną wersje i to jeszcze ze starforcem - to i tak się nie da grać!! za każdym razem musiałbym zapisywać, bo każde ładowanie się, czyli przechodzenie między morzem a mapą albo morzem a lądem jest potencjalnie momentem w którym gra wywali się do windowsa!? jak coś takiego mozna było udostępnić graczom, rozumiem jakby za darmo ale ja zapłaciłem za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 09:55, Paoro napisał:

Wiadomka fajnie znów wcielić się w pirata z krwi i kości toteż postanowiłem zagrać w Age of
Pirates, mimo ze gre zainstalowałem już jakiś dłuższy czas temu, to pograć troche postanowiłem
nie dawno, niestety bugi jakich jestem światkiem nie pozwalają na granie?! jeżeli w drodze
z jednego portu do drugiego gra się nie wywali to już przy opuszczaniu tego portu na pewno!
niby mam tą z patchowaną wersje i to jeszcze ze starforcem - to i tak się nie da grać!! za
każdym razem musiałbym zapisywać, bo każde ładowanie się, czyli przechodzenie między morzem
a mapą albo morzem a lądem jest potencjalnie momentem w którym gra wywali się do windowsa!?
jak coś takiego mozna było udostępnić graczom, rozumiem jakby za darmo ale ja zapłaciłem za
to!

hym... grałem dużo w tą grę i powiem szczerze że nia miałem z czymś takim problemu - może coś konfig kompa się gryzie z grą - napisz co cenegi może pomogą
są w niej błędy ale wywalania do windy nie uświadczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:25, scott napisał:

hym... grałem dużo w tą grę i powiem szczerze że nia miałem z czymś takim problemu - może coś
konfig kompa się gryzie z grą - napisz co cenegi może pomogą
są w niej błędy ale wywalania do windy nie uświadczyłem


A grałeś pod Vistą?? wiesz tylko nie mów mi ze to do bani system, bo każdy wie ze kazdy nastepny prodkukt firmy microsoft jest gorszy od poprzedniego, ale jak juz mam na kompie to badzierejstwo to pewnie musze być przygotowany na wywalanie sie gierek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:33, Paoro napisał:

> hym... grałem dużo w tą grę i powiem szczerze że nia miałem z czymś takim problemu - może
coś
> konfig kompa się gryzie z grą - napisz co cenegi może pomogą
> są w niej błędy ale wywalania do windy nie uświadczyłem

A grałeś pod Vistą?? wiesz tylko nie mów mi ze to do bani system, bo każdy wie ze kazdy nastepny
prodkukt firmy microsoft jest gorszy od poprzedniego, ale jak juz mam na kompie to badzierejstwo
to pewnie musze być przygotowany na wywalanie sie gierek ;p

tak grałem pod vistą i działa - co do samej visty od maja uzywam visty i nie twierdzę że to badziew jestem z niej zadowolony - może ściągnij wszystkie aktualizacje (pomaga) oraz najnowsze stery do grafiki - bardzo pomoaga
wyszły także 2 poprawiki pod vistę (w zeszłym tygodniu ) które poprawiają jej działanie w grach
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=ae2f819d-c33d-48db-a7e3-62eef7c1f7c2
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=3fb80bb9-d832-425b-b42c-d3eb2071bbec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które dotyczy kluczowej dla mnie kwestii w przypadku tego typu gier: czy po zakończeniu głównego wątku w grze można dalej grać, czy też gra jest tak beznadziejnie zaprojektowana, jak Piraci z Karaibów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobię pograć z bratem w tą grę przez sieć lokalną. Tworze nową grę przez Lan (nastawiam tryb mape itd) i po 1 wychodzi mi tam gdzie wyszukuje servery i przez LAN jest mój server z tym , że sam się do niego nie moge dołączyć bo wyskakuje błąd z połączeniem. To samo ma mój brat gdy chce sie do mnie połączyć... wie ktoś może co trzeba zrobić aby sobie przez LAN pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... Piraci z Karaibów mnie rozwalili, a to jest bardzo dobra kontynuacja. Jednak pierwsza mi się bardziej podobała. Mam mały problem z Age of Pirates. Chodzi o to że nie wiem co robić. Zabiłem już dawno herszta piratów i co? Mam teraz podbijać te wyspy?
To jedno. Drugie że próbuje grać przez neta i wyskakuje że 0 znalezionych serwerów czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:55, kakinho1992 napisał:

Mam takie pytanie po zabiciu herszta piratów i naradzie z piratami już trzeba zacząć
podbijać kolonię czy coś jeszcze zrobić?


masz zacząć podbijać wszystkie kolonie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze dwa pytanka;)
Ktoś wcześniej napisał, że do podbijania kolonii najlepszy jest pancernik, ale od kiedy on pojawia się w grze bo ja jeszcze takiego nie spotkałem?
Gdy chce spojrzeć na mapę po lewej stronie jest tabela lista map i czy będzie się tam znajdować jakaś mapa kiedyś czy to jest tak dla picu tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować