Zaloguj się, aby obserwować  
Fenarid

Age of Pirates (Sea Dogs 2)

233 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 09:15, Woko11 napisał:

Jakie ta gra ma wymagania??


Wymagania:
Procesor: Pentium III 1500 MHz
Pamięć: 256 MB
Grafika: Zgodna z DirectX 64 MB
System: Windows 98/ME/2000/XP
Wymaga: DirectX 9.0
DĽwięk: Zgodna z DirectX
Napęd: DVD-ROM
Wymagane: 1.2 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 23:57, baczur2 napisał:

zle nie jest.
Mam pytanko ktoś wie czy będzie więcej miast (koloni) niż w Piratach z Karaiów ??


Raczej tak. W Piratach z Karaibów był mały fikcyjny archipelag a w Age of Pirates będziemy Pływać po prawcziwych karaibach (Kuba, Jamajka itp.), Więc chyba będzie więcej.

Pozdro dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 22:33, mike91 napisał:

uuu ta cena nie wiem czy to jakiś niewypał bo w tej rewolucji cenowej cenegi to gierowe sredniaki


czyli jeśli "puścimy" ja za 99,90 to ją kupisz, tak mam rozumieć?

Cena stanowi o jakości gry? ciekawe, ale faktycznie może zastanowimy się aby podnieść cenę i wtedy nie będzie żadnych podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 15:47, Marcuz napisał:

> uuu ta cena nie wiem czy to jakiś niewypał bo w tej rewolucji cenowej cenegi to gierowe
sredniaki

czyli jeśli "puścimy" ja za 99,90 to ją kupisz, tak mam rozumieć?

Cena stanowi o jakości gry? ciekawe, ale faktycznie może zastanowimy się aby podnieść cenę
i wtedy nie będzie żadnych podejrzeń.


nie nie nie. mi nie chodzi o to. wypaszczacie tez fajne giery w rewolucji takie jak Call of Cthulhu, kameleon i inne, dla mnie gry premierowe powinny chodzic nie po 99,90 lecz o pare zylców mniej
i podoba mi sie ze cenega wypuszcza tez gry tanio a nie tylko po 100,120,150 złotych a i mam nadzieje ze ta gra bedzie tak dobra jak Pirates ! sida meiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dla mnie gry premierowe powinny chodzic nie po 99,90 lecz o pare zylców mniej

Czyli jednak.
Marcuz -> nie słuchaj go! Znakomita cena, oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 16:09, PsychoMan napisał:

>dla mnie gry premierowe powinny chodzic nie po 99,90 lecz o pare zylców mniej

Czyli jednak.
Marcuz -> nie słuchaj go! Znakomita cena, oby tak dalej :D


mi chodzi o premierowe giery takie jak Ghost Reacon: advanced warfighter TR Legenda czy nowego Hitmana a nie Rewolucje cenową i bardzo dobrze ze cenego ją wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych:

http://www.ageofpiratesthegame.com/

Anglojęzyczna strona domowa Age of Pirates. Niedawno uruchomiona, więc za dużo informacji tam nie ma, jest skromna ale wg mnie całkiem ładna.

I pytanie do Markuza z Cenegi: jest szansa, że gra wyjdzie w planowanym terminie i nie będzie żadnych obciachowych opóźnień, jak w przypadku Dreamfalla?

Poza tym cieszę się że ta gra wreszcie się ukaże. Lubię tego typu gry o piratach, a na tą czekam praktycznie odkąd usłyszałem o niej po raz pierwszy dawno temu :)

Pozdro dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:44, Marqsek napisał:

Dla zainteresowanych:

http://www.ageofpiratesthegame.com/

Anglojęzyczna strona domowa Age of Pirates. Niedawno uruchomiona, więc za dużo informacji tam
nie ma, jest skromna ale wg mnie całkiem ładna.

I pytanie do Markuza z Cenegi: jest szansa, że gra wyjdzie w planowanym terminie i nie będzie
żadnych obciachowych opóźnień, jak w przypadku Dreamfalla?

Poza tym cieszę się że ta gra wreszcie się ukaże. Lubię tego typu gry o piratach, a na tą czekam
praktycznie odkąd usłyszałem o niej po raz pierwszy dawno temu :)

Pozdro dla wszystkich :)



bardzo ciekawe pytanie ale znając Polskie realia premiera może się opuźnić ale mam nie skrytą nadzieje że pemiery nic nie opuźni i gra wyjdzie w planowanym terminie.
A gre Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow wyda CD Projekt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:44, Marqsek napisał:

Dla zainteresowanych:

http://www.ageofpiratesthegame.com/

Anglojęzyczna strona domowa Age of Pirates. Niedawno uruchomiona, więc za dużo informacji tam
nie ma, jest skromna ale wg mnie całkiem ładna.

I pytanie do Markuza z Cenegi: jest szansa, że gra wyjdzie w planowanym terminie i nie będzie
żadnych obciachowych opóźnień, jak w przypadku Dreamfalla?


na razie nic mi nie wiadomo o ewentualnych problemach z wydaniem ale z wydawaniem gier różnie bywa.

Na dzien dzisiejszy jest "on time" :)

Dnia 13.07.2006 o 19:44, Marqsek napisał:


Poza tym cieszę się że ta gra wreszcie się ukaże. Lubię tego typu gry o piratach, a na tą czekam
praktycznie odkąd usłyszałem o niej po raz pierwszy dawno temu :)

Pozdro dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !
Może nie wszyscy wiedzą, że jakiś rok temu (reedycja styczeń 2006) AKELLA wydała dodatek do "Piratów z Karaibów" znacznie rozszerzający rozgrywkę ( dodatkowe wyspy, questy itd.) upodabniający tą grę pod względem treści do "Age of pirates". I o tym fakcie cisza wszędzie jak makiem zasiał. CDP nie wyda tego dodatku, bo chyba nie może. Cenega też go nie wyda, bo gdyby to zrobiła nakręciłaby sprzedaż podstawki "Piraci z Karaibów" do której prawa ma CDP, a więc wspierałaby konkurencję. I tak "dzięki" umowom o " wyłącznym przedstawicielstwie w RP" u nas ten dodatek chyba nigdy nie ujrzy światła dziennego !. Nie wiadomo czy śmiac się z tego, czy płakac. Na zdrowy rozsądek raczej nie ma co liczyc. A swoją drogą aż ciśnie mi się na usta stara łacińska maksyma - omne nimium nocet (co zanadto, to niezdrowo) - wyłącznośc na kraj może wywoływac sytuacje paranoiczne !. A na pewno spora rzesza sympatyków gier marynistycznych może tylko włosy z głowy rwac z bezsilnej wściekłości. Ręce normalnie opadają...... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa dni i gierka będzie do kupienia rewelacja !!!

Zobaczymy jak się będzie spisywać - Piraci z Karaibów mąją wiele błędów ale gra się w nich fajniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra już w sklepach, a że nikt się dotychczas o niej nie wypowiedział ja zacznę i opiszę swoje pierwsze wrażenia.

Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Moim zdaniem gra jest całkiem udana, Bierze co najlepsze z pierwszych sea dogsów i Piratów z karaibów, i dodatkowo to rozwija. Mamy:
- świetną grafikę,
-niezły system rozwoju postaci (aczkolwiek wymaga on cierpliwości, gra przy awansach daje osczędnie jeden punkt co poziom do podziału na umiejętności i co trzy poziomy na dodatkowe zdolności )
- Cztery nacje,
-ąutentyczne Karaiby (które żyją - kolonie przechodzą z rąk do rąk, panują epidemie itp.)
- wątek fabularny, (który w zasadzie daje znać o sobie dopiero po jakimś czasie - na odpowiedni trop z połowką posiadanej mapy wpada się dopiero po osiągnięciu 8 poziomu - przynajmniej tak było u mnie)
- niezły aczkolwiek, wymagający przyzwyczajenia system walki (moja rada aby przestawić sobie odpowiedzialne za niego klawisze, domyślne nie są całkiem wygodne).
Ogólnie całkiem nieźle.

Aczkolwiek jest parę pomniejszych zgrzytów ale gdy się wciągnąc w grę, szybko można przestać zwracać na nie uwagę. Przede wszystkim:
-Nienajlepsza animacja postaci
-duża powtarzalność misji pobocznych

Wypowiem się jeszcze na temat polskiej wersji.
Jest całkiem poprawna (jeśli oczywiście pominiemy specyfikę oryginału angielskiego w którym nie odmienia się przez przypadki i osoby- mamy bowiem nieuniknione kwiatki typu "mój pszenica" czy Beatrice w rozmowach mówiąca jak mężczyzna :)
Cenega postanowiła także przetłumaczyć szyldy na budynkach w grze. Gdziekolwiek będziemy zobaczymy szyldy z naszym swojskim "Tawerna", "skład", "stocznia". ponadto są to jeszcze szyldy giganty widoczne na kilometr :) ogólnie to nie przeszkadza, ale wg mnie trochę psuje klimacik. w końcu karaiby zamieszkują nacje posługujące się różymi językami, zresztą można się domyślić co to jest "store" i "almacen". Ale to tylko moje zdanie.

Ogólnie 8/10. Gra jest bardzo sympatyczna, ja się wciągnąłem i nie żałuję.

Pozdro dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po paru dniach szukania tej gry wreszcie ją znalazłem, lecz co się okazuje? Jak próbuję włączyć pojawia się informacja, że "Wystąpił problem z aplikacją engine.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Po przeinstalowaniu zaczęła się wyłączać w tym samym momencie bez żadnego komunikatu. Ktoś wie, co z tym zrobić? Aha, mój komp to Athlon 1,7 GHz, 768 RAMu i Radeon 9200 ze sterownikiem 8.18.0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować