Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: WWII - Glen Schofield dziękuje graczom

3 posty w tym temacie

O ile kampanie w ostatnich CoD'ach d*py nie urywały tak ta w Infinite Warfare uważam, ze była całkiem całkiem. 

Wiadomo, ze nie ma co liczyć na poziom z dwóch pierwszych części, szczególnie ze ich ostatnie "dzieło" w postaci Advanced Warfare było zwyczajnie słabe fabularnie to i tak jestem dobrej myśli na powrót do korzeni serii. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infinite Warfare to pierwszy w miarę grywalny cod od lat. Oczywiście: gameplay ssie, stary silnik irytuje, niewykorzystany potencjał boli. Ale jednak gra miała w sobie jakąś świeżość, ciekawszą koncepcję, potrafiła bawić. Niestety, gracze to idioci i jedyne, za co krytykują coda, to realia, w których osadzono akcję gry, a nie konkretne problemy. Mam nadzieję, że się mile zaskoczę, że ich zdolności logicznego myślenia nie są aż tak tragiczne, bo odbiór WWII już nie jest zbyt przychylny. I dobrze, bo to tylko skok na kasę - niepodoba im się przyszłość? A to odświeżymy WWII, dodamy parę wielokontów do starych modeli, nowe tekstury i już będzie nowa gra, a debile złapią się na to. Krytyka jest niezbędna i wskazana tak długo, jak ten gniot pozostanie w niezmienionej postaci, będzie się sprzedawał i dopóki producent nieprzeprojektuje technologii i rozgrywki. A ja nie mam ochoty na WWII, lubię retrospekcje takie jak w black ops, ale sama tematyka została wyeksploatowana przez coda; wracanie do tych samych realiów po raz 6 na tej samej technologii? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować