Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja gry Sniper: Ghost Warrior 3 - CI Games nadal w drugiej lidze

6 postów w tym temacie

" Na ukończenie zadań fabularnych trzeba przeznaczyć od 10 do 12 godzin " NO nie wiem ja mam 12 a mam tylko 20% gry co prawda tylko jako snajper, resztą zajmę się jak przejdę jako snajper. A no i z minusów to zgodze się do tego świata jest ciut pustawy:( jeśli by tylko dodali więcej przeciwników i posterunków było by o super. Mimo to, to całkiem dobra gra.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż skupiając się na kilku minusach to fakt przeciwnicy na Nas nie naskakują chociaż to może się zmienić przy grze na najwyższym stopniu trudności. Skończę średni i się pewnie przełączę to zobaczę różnicę. Nie skończyłem całości więc błędy w niektórych misjach, póki do nich nie dojdę to mi nie będą przeszkadzały. Dla mnie wielki plus za strzelanie ze snajperki, wygląda to zupełnie inaczej niż w innych grach. Jedną słuszną strategię czyli snajperka pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sniper Ghost Warrior 3 nie zaliczył specjalnie udnaego debiutu, jednak nie należy ignorować faktu, że gra jest interesująca pozycja na rynku. Nie ma zbyt wielu pozycji, które pozwalają się wcielić w snajpera i do tego tak wszechstronnego. A to coś wysadzi, a to przebiegnie się z karabinem niczym Rambo. Jednak najlepsza zabawa i tak jest wtedy, kiedy ma się w ręku snajperkę. Owszem, gra posiada błędy, ale jeżeli odpowiednio przymkniemy na to oko, będzie dobra zabawa. CI Games zapewne już pracuje nad kolejnym [sic!] aptchem, ale trzeba tez pamiętąc, ze podczas bety szybko oddali patch umożliwiający grę wielu graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho pierwsze trzy komentarze i od razu ostra defensywa w stronę gry która już od czasu bety nazwano kiepską podróbą gier FarCry czy też Sniper Elite. Jak patrzę na gameplaye z youtube'a to widać, że gra na więcej niż 6/10 nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numenpl napisał:

Oho pierwsze trzy komentarze i od razu ostra defensywa w stronę gry która już od czasu bety nazwano kiepską podróbą gier FarCry czy też Sniper Elite. Jak patrzę na gameplaye z youtube'a to widać, że gra na więcej niż 6/10 nie zasługuje.

Pewnie patriotyzm bierze górę - stąd i obrońcy się pojawili. :D

Ja po becie miałem stanowczo dość: gra jest po prostu kiepska i próbuje kopiować wiele innych pozycji, robiąc to bardzo nieudolnie. Na pewno nie czekam nawet na obniżkę ceny (która pewnie nastąpi bardzo szybko - na Steam już teraz dostaje się SP za friko), bo w moim hall of shame czekają duuuuużo lepsze tytułu do ogrania, niż powyższy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować