Zaloguj się, aby obserwować  
Dr_Winston

bezpieczeństwo komputera

6 postów w tym temacie

Witam wszystkich! Postanowiłem podzielić się tym artykułem, ponieważ wiadomości na temat problemów związanych z ransomware w ostatnim czasie coraz więcej i więcej. Jest to nowy typ ransomware:  

Nowa wersja Dharmy ransomware przykleja się do następujących wzór nazwy pliku: nazwa pliku.EID-ХХХХХХХХ.[crannbest@foxmail.com].portfel. Oryginalny plik pozostaje. Schemat pokazuje, po nim następuje nowy adres e-mail. W rzeczywistości, oszuści działają dość ograniczoną ilość kont e-mail. Oni, być może, będą korzystać tylko z jednego, ale dostawcy internetu blokują konta jak dostają strumień wnioskodawców z ofiar i jego oficery śledczy. Żądanie usunięcia crannbest@foxmail.com oszustwo w TOP wyszukiwań. 

Niektóre przydatne wskazówki i rozwiązania do odzyskiwania jest zgodny ze zdjęciem szyfrowania crannbest@foxmail.com postępuj zgodnie z. Tymczasem, nie musisz przesyłać żadnych y na oszustów, a ich wykupu zakłada. Co najmniej żadnych płatności nie zapewnia wydanie odpowiedniego klucza prywatnego.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ciekawy warty uwagi artykuł. Kwestie bezpieczeństwa komputera i zawartych na nim danych pewnie interesują każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować