Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1 - zawartość wiosennej aktualizacji

2 posty w tym temacie

No nareszcie! Naprawili chyba najważniejsze błędy, które sprawiły że BF1 odstawiłem na półke zanim wydali pierwszy dodatek, Dodali funkcję, które były bazowe we wcześniejszych odsłonach (plutony itp.) No i nareszcie jak wskoczysz z odpalonym granatem w ręku do bunkra to nie znika przy śmierci tylko wybucha. Naprawde powinni zająć się tym co dopiero zrobili na początku, skreśliłem już tą część (najlepszy był wg. mnie BF2142) ale teraz widzę że gra dopiero wychodzi z fazy BETY... :D Może EA nauczy się czegoś i da spokojnie pracować chłopakom z DICE! Bo robią i zawsze robili kawał dobrej roboty, samo Dice nigdy nie wypuściło by takiego niedokończonego gniota ale jak czytałem na oficjalnym blogu jednego z nich, nie mieli wyjścia ponieważ wydawca wywierał na nich ogromną presję....
Tak samo jak i ME;Andromeda.... Scenarjusz piękny ale gra jakby dopiero w fazie Alfa, gracze nie są jak inni konsumenci, jeśli zniszczą ich oczekiwana (sami zapowiadają cuda na kiju) to nawet największy gigant polegnie w walce. W ostatnich czasach było pare przykładów bojkotu ze strony graczy, ale osobiście gram od jakiegoś czasu w klasyczne stare produkcję, które były robione dla graczy, a nie dla szybkiego zysku.
Przepraszam że tak się rozpisałem, ale w końcu jakaś pozytywna wiadomość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować