Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overwatch z 30 mln graczy

10 postów w tym temacie

Blizzard mocno wspiera Overwatch, zapomina o innych grach jak Diablo czy Heroes of the Storm. Gdzie wprowadza tylko kosmetyczne zmiany a nie potrafi zrobić przyzwoitego matchmakera np: w Heroes. Obecnie gra polega na tym ,że wycinasz wroga w kilka sekund albo ciebie wycinają bo grasz  z nowymi graczami któzy grają jak w Lola albo Dotę. Zero przyjemności z gry.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem intensywnie około 60 godzin, teraz odpale Quick Match raz od wielkiego dzwonu czasem wbiję poziom (rankedów wolę nie ruszać przy tak niskiej częstotliwości grania) Nie sądziłem, ze znudzę się tak szybko. W sumie nie wiem co mnie skusiło (marka Blizzard?) od porzucenia Paladins, a w tej grze dzieje się naprawe sporo z tego co widzę, stałe updaty dużo nowych postaci. Generalnie zawiodłem się na OV i raczej żałuję wydanych nań pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilosc debili i debilizmów w komentarzach jest strasznie wielka.  

Blizzard mocno wspiera Overwatch, zapomina o innych grach jak Diablo czy Heroes of the Storm.

HotS dostał teraz najwiekszego patcha, od premiery, ilosc zmian jest zatrwazajaca, ale co tam, piszmy ze blizz olał hotsa.

Nie gra tylko kupiło grę, większość pewnie rezygnuje po kilki godzinach.

Tak jest, gra jest darmowa, ale ludzie i tak ja kupywali. Widze "znafca" tematu. Nawet nie wiem jak to skomentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Ilosc debili i debilizmów w komentarzach jest strasznie wielka.  

Blizzard mocno wspiera Overwatch, zapomina o innych grach jak Diablo czy Heroes of the Storm.

HotS dostał teraz najwiekszego patcha, od premiery, ilosc zmian jest zatrwazajaca, ale co tam, piszmy ze blizz olał hotsa.

Nie gra tylko kupiło grę, większość pewnie rezygnuje po kilki godzinach.

Tak jest, gra jest darmowa, ale ludzie i tak ja kupywali. Widze "znafca" tematu. Nawet nie wiem jak to skomentowac.

Zanim kogoś nazwiesz debilem najpierw sam zastanów się co piszesz "znafco",Overwatch nie jest i nigdy nie był darmowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TigerXP napisał:

Tak jest, gra jest darmowa, ale ludzie i tak ja kupywali. Widze "znafca" tematu. Nawet nie wiem jak to skomentowac.

Ale o co ci chodzi? Przecież to jasne że gra nie ma 30MLN aktywnych graczy, to jest tylko liczba osób jakie zakupiło grę. Pewnie aktywnych jest w okolicy miliona graczy miesięcznie albo i mniej. Znacząca większość sobie po kilku dniach tygodniach od zakupu odpuszcza i nigdy do gry nie wraca. I o co ci z darmowością chodzi gra jest Płatna i nie ma nawet żadnego darmowego Triala.

Edytowano przez ZubenPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TigerXP napisał:

Tak jest, gra jest darmowa, ale ludzie i tak ja kupywali. Widze "znafca" tematu. Nawet nie wiem jak to skomentowac.

Z kontekstu jasno wynika, że chodziło o OV, które NIE JEST darmowe - chyba mocno już zapiłeś w ten weekend robiąc podkład pod majówkę, co? :D

A co do mnie i OV - przy którejś tam becie zagraliśmy w 6 znajomych. Pierwszy dzień: 4 godziny bitego grania i świetnej zabawy. Drugi dzień: weszło nas już tylko 5 - 2 godziny i brak huurra optymizmu - zwykła gra. Trzeci dzień: tylko jeden miał ochotę grać dalej - reszta (w tym ja) była już znudzona jak nie wiem co - osobiście nie rozumiem fenomenu tej gry: ot fps z umiejętnościami i nastawiony na coop - ale, że od Bli$$a to mam się nim jarać? No way! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować