Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Scenarzysta Half-Life''a 2 i Left 4 Dead odchodzi z Valve!

11 postów w tym temacie

Miał jak reszta pewnie dość robienia sobie w biurze samolotów z papieru bo machina do sprzedawania gier scenariusza nie potrzebowała. Gier już nie robią to co ma tam robić scenarzysta T-T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceicob napisał:

Miał jak reszta pewnie dość robienia sobie w biurze samolotów z papieru bo machina do sprzedawania gier scenariusza nie potrzebowała. Gier już nie robią to co ma tam robić scenarzysta T-T

Wiesz widziało się takie roboty. Wszędzie gdzie można leniuchować i robić sobie jak to powiedziałeś samolociki w biurach to ludzie trzymają się takich robót jak mogą i boją się by ich nie zwolniono. Rzadko się zdarza że ktoś chce zmienić takie posady.

Dodatkowo ludzie z Valve odchodzą ostatnio gęsiego pewnie ugodowo dostali wypowiedzenia i wciskają kit że fajnie było i trzeba coś zmienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, teraz już nie został nikt kto mógłby pociągnąć gry singleplayer w Valve :(

@Renchar - Zdziwił by się, praca w której nie masz co robić jest wbrew pozorom straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Renchar napisał:

Wiesz widziało się takie roboty. Wszędzie gdzie można leniuchować i robić sobie jak to powiedziałeś samolociki w biurach to ludzie trzymają się takich robót jak mogą i boją się by ich nie zwolniono. Rzadko się zdarza że ktoś chce zmienić takie posady.

Dodatkowo ludzie z Valve odchodzą ostatnio gęsiego pewnie ugodowo dostali wypowiedzenia i wciskają kit że fajnie było i trzeba coś zmienić :D

 

Renchar przestań właśnie jak nie masz co robić to jest dramat. Ja jestem logistykiem i jak nie mam co zamawiać albo monitorować to internetu mi brakuje i czas leci strasznie wolno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pffff... nie robieniem niczego w robocie można się nieźle zakatować xp

A wracając do newsa... dość zła wiadomość, bo przecież nie tak dawno Gaben mówił że pracują nad dwoma nowymi grami (singleplayer)... czy to znaczy że też nic z tego nie będzie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy :) Przynajmniej wiemy, że jak powstanie (kiedyś) następny HL to Valve nie będzie musiało wydawać zbyt wielu pieniędzy na jego promocję :D 

7 godzin temu, Renchar napisał:

Wiesz widziało się takie roboty. Wszędzie gdzie można leniuchować i robić sobie jak to powiedziałeś samolociki w biurach to ludzie trzymają się takich robót jak mogą i boją się by ich nie zwolniono. Rzadko się zdarza że ktoś chce zmienić takie posady.

Cóż to jest chyba typowo polskie (a może i wschodnie) myślenie :P Wbrew pozorom sporo ludzi chce w pracy coś sensownego robić i jeszcze przy tym się rozwijać (nawet kosztem niższej pensji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

 

Renchar przestań właśnie jak nie masz co robić to jest dramat. Ja jestem logistykiem i jak nie mam co zamawiać albo monitorować to internetu mi brakuje i czas leci strasznie wolno

W takich sytuacjach ogląda się filmy gra w WoWa czy inne sieciowe gry. Wtedy czas leci że nie widać kiedy te 8 godzin pykało :D. Gorzej jak ci kompa kontrolują w pracy to wtedy tak mogła by być nuda na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregario napisał:
7 godzin temu, Renchar napisał:

Wiesz widziało się takie roboty. Wszędzie gdzie można leniuchować i robić sobie jak to powiedziałeś samolociki w biurach to ludzie trzymają się takich robót jak mogą i boją się by ich nie zwolniono. Rzadko się zdarza że ktoś chce zmienić takie posady.

Cóż to jest chyba typowo polskie (a może i wschodnie) myślenie Wbrew pozorom sporo ludzi chce w pracy coś sensownego robić i jeszcze przy tym się rozwijać (nawet kosztem niższej pensji).

No masz racje przykładowo Rondo Onz firma Ernst and Young tam ludzie żeby dostać papier że u nich pracowali robią za psie pieniądze przez jakiś czas lub całkiem za darmo dla papieru. Oficjalnie tego nikt nie mówi bo kto się sprawdzi firma naprawdę dobrze płaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Jego CV wygląda naprawdę spektakularnie - są w nim takie tytuły, jak Half-Life 2: Episode One i Episode Two, obie części Portalu i Left 4 Dead

 O tak, bardzo spektakularne dokonania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować