Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft - plotki o remasterze gry Far Cry 3

9 postów w tym temacie

Moim zdaniem, bardziej chodzi o remaster pierwszego "Far Cry". Nie widzę potrzeby odświeżania trójki, gdyż gracze konsolowi mają dosyć podobną czwórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:

Moim zdaniem, bardziej chodzi o remaster pierwszego "Far Cry". Nie widzę potrzeby odświeżania trójki, gdyż gracze konsolowi mają dosyć podobną czwórkę.

A Ubi ma w ogóle prawa do części pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... tgo to ja nie wiem, czy praw nie ma czasami Crytec, ale zważywszy na obecne problemy tegoż studia to wszystko jest możliwe, łącznie z odsprzedażą praw do pierwszej części.

Swoją drogą, w tym roku "Crysisowi" stuknie dyszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remaster Far Cry 3 byłby idiotycznym pomysłem. Ta gra dzisiaj ma świetną grafikę na poczciwym X360, wątpię by remaster dobrze się sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Remaster Far Cry 3 byłby idiotycznym pomysłem. Ta gra dzisiaj ma świetną grafikę na poczciwym X360, wątpię by remaster dobrze się sprzedał.

Poza tym jakoś niedawno jest on wstecznie kompatybilny na Xbox One, więc wydawanie teraz Far Cry 3 jako remaster byłoby całkowitą finansową porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, lis_23 napisał:

Hmmm ... tgo to ja nie wiem, czy praw nie ma czasami Crytec, ale zważywszy na obecne problemy tegoż studia to wszystko jest możliwe, łącznie z odsprzedażą praw do pierwszej części.

Swoją drogą, w tym roku "Crysisowi" stuknie dyszka.

FarCry jako marka w całości należy do UBISOFTu i to od nich zależy czy zrobią remastera pierwszej części. Jedyny problem w przypadku jedynki to kwestia silnika.

A co remastera FC3 pewnie przeniosą wersję PC na konsole i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować