• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
grr4npl

Czy to normalne? Fallout 4

Pytanie

elo, mam problem z Fallout 4, mianowicie posiadam Laptopa Lenovo Z51-70 (specyfikacja niżej), wszystkie sterowniki zaktualizowane i sprawnie działające. Z góry mówię, że nie znam się za bardzo na komputerach, ale chyba mój sprzęt wymagania spełnia, i chociaż na niskich powinno ładnie chodzić. Niestety nawet na owych ustawieniach posiadam bardzo małą liczbę fps-ów (gra po prostu zacina się, bardziej na otwartych przestrzeniach) . Stąd moje pytanie: Czy po prostu mam za słaby komputer, czy może da się to jakoś zrobić?

 

MÓJ LAPTOP:

Intel Core i7 5500u 2,4GHz

8GB RAM

AMD Radeon R9 M375

Windows 10 (64 bit)

 

 

Wymagania minimalne Fallout 4:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 (wymagana wersja 64-bitowa),
  • Procesor: Intel Core i5-2300 2,8 GHz lub AMD Phenom II X4 945 3 GHz, albo odpowiadający,
  • Pamięć RAM: 8 GB,
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7870 lub Nvidia GeForce GTX 550 Ti z minimum 2 GB pamięci,
  • Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
23 godziny temu, grr4npl napisał:

elo, mam problem z Fallout 4, mianowicie posiadam Laptopa Lenovo Z51-70 (specyfikacja niżej), wszystkie sterowniki zaktualizowane i sprawnie działające. Z góry mówię, że nie znam się za bardzo na komputerach, ale chyba mój sprzęt wymagania spełnia, i chociaż na niskich powinno ładnie chodzić. Niestety nawet na owych ustawieniach posiadam bardzo małą liczbę fps-ów (gra po prostu zacina się, bardziej na otwartych przestrzeniach) . Stąd moje pytanie: Czy po prostu mam za słaby komputer, czy może da się to jakoś zrobić?

Ogólnie ten twój laptop nie nadaje się do grania w nowsze gry plus Fallout 4 jest słabo zoptymalizowany, zakładam że nawet rozdzielczość masz już na  niższą (okolice 720p) więc ja bym sprawdził mod poprawiający działanie na słabych maszynach jak ten:

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/129/?

Lub ten:

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/73/?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować