Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są pierwsze oceny Preya. Mamy hit?

6 postów w tym temacie

No słyszałem, że świetna historia, fajny klimat i mega wciąga. No i ta optymalizacja! Coś się Arkane w głowach pomieszało, bo ostatni Dishonored pod tym względem był straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To

Cytat

Jeśli poszukujecie gry w stylu System Shocku i nie oczekujecie wyjątkowo udanej strzelanki, otrzymacie ekscytującą, kompleksową i pełną wyzwań survivalową przygodę

plus to

Cytat

"Prey okazał się świetnym wznowieniem. Zapierające dech w piersiach umiejscowienie, świetnie przemyślane zwroty w scenariuszu i intrygująca historia wznoszą sci-fi na wyższy poziom.

Czyli fabuła nad grywalność. A więc gra nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś opisze czy pełna wersja się jakoś rozkręca po sekwencji z DEMO. Bo dema nawet nie dokończyłem. Ciągle tylko strzelałem do uciekających czarnych pierdów które latały między nogami. Nudne i irytujące jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Niech ktoś opisze czy pełna wersja się jakoś rozkręca po sekwencji z DEMO. Bo dema nawet nie dokończyłem. Ciągle tylko strzelałem do uciekających czarnych pierdów które latały między nogami. Nudne i irytujące jak diabli.

Tak, później masz inne rodzaje przeciwników. A jeżeli rozwijasz postać za pomocą technologii, którą wyczuwają wrogowie to będzie coraz częściej ścigał cię wielki boss. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować