Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na pecetach można znakomicie zarabiać. Pokazują to wyniki Activision Blizzard

7 postów w tym temacie

"Głównej zasługi należy tu upatrywać w grach Blizzarda: Hearthstone: Heroes of Warcraft i Overwatch."

Pragnę tylko podkreślić, że od jakiegoś czasu karcianka Blizza nazywa się po prostu Hearthstone, bez podtytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Głównej zasługi należy tu upatrywać w grach Blizzarda: Hearthstone: Heroes of Warcraft i Overwatch." 

Naprawde? Raz kupiony OW robi wiekszy przychód niż miliony abonentow World of Warcraft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, shockerer napisał:

"Głównej zasługi należy tu upatrywać w grach Blizzarda: Hearthstone: Heroes of Warcraft i Overwatch." 

Naprawde? Raz kupiony OW robi wiekszy przychód niż miliony abonentow World of Warcraft?

Blizz juz dawno pisał ze wiecej niz na abonamencie do WoW-a zarabia na samym sklepiku do niego. Podejrzewam ze tak samo jest w przypadku Overwatcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mi powiedziec ze 10 milionow osob płacących co dwa miechy abonament który jest wielkości nie których gier jest mniej opłacalny niż sklepik w wowie w którym raz na jakiś czas mała część kupi sobie jakiegoś gwiezdnego konia albo złotego smoka czy inny bubel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Frezko napisał:

Chcecie mi powiedziec ze 10 milionow osob płacących co dwa miechy abonament który jest wielkości nie których gier jest mniej opłacalny niż sklepik w wowie w którym raz na jakiś czas mała część kupi sobie jakiegoś gwiezdnego konia albo złotego smoka czy inny bubel ?

Czy 10 milionów to nie wiem, blizz juz dawno nie podawał do publicznej wiadomosci ilu ludzi aktywnie gra w WoW-a, ale tak, wlasnie dokladnie to chcemy Ci powiedziec. Ogólnie sugeruje sie tym co pisał blizz, a ile w tym prawdy to tylko oni wiedza. Musisz popatrzec na to troszeczke z innej strony. Jakbys zarabiał w euro, albo funtach to wydanie dwóch, czy trzech funtów tygodniowo na jakas skórke, peta czy mounta to wcale nie tak duzo, a jakby to podliczyc to wychodzi pozniej niezła sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
26 minut temu, Frezko napisał:

Chcecie mi powiedziec ze 10 milionow osob płacących co dwa miechy abonament który jest wielkości nie których gier jest mniej opłacalny niż sklepik w wowie w którym raz na jakiś czas mała część kupi sobie jakiegoś gwiezdnego konia albo złotego smoka czy inny bubel ?

Czy 10 milionów to nie wiem, blizz juz dawno nie podawał do publicznej wiadomosci ilu ludzi aktywnie gra w WoW-a, ale tak, wlasnie dokladnie to chcemy Ci powiedziec. Ogólnie sugeruje sie tym co pisał blizz, a ile w tym prawdy to tylko oni wiedza. Musisz popatrzec na to troszeczke z innej strony. Jakbys zarabiał w euro, albo funtach to wydanie dwóch, czy trzech funtów tygodniowo na jakas skórke, peta czy mounta to wcale nie tak duzo, a jakby to podliczyc to wychodzi pozniej niezła sumka.

Ponadto dochodzą ludzie którzy wydają dużo pieniędzy na takie gry: bo dobrze zarabiają a dana gra jest dla nich główną rozrywką, bo to "bogate dzieciaki" lub streamerzy którzy przecież kupują w trzy i trochę np. packów do Hearthstone bo ludzie dają im kasę żeby oglądać jak je otwierają (nigdy tego nie zrozumiem, wolałbym wydać na własne packi). Są jeszcze oczywiście handlarze (np. Steam marketplace) itd. Myślę że pokusa tkwi w tym że taki zakup mamy na wyciągnięcie ręki. Karta podpięta do konta, wystarczy jeden klik, 3$ i już "poprawimy" sobie humor jakimś małym giftem. A teraz pomnóż to przez ok. 50 mln ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować