Zaloguj się, aby obserwować  
Maestro1992

Heroes of Might and Magic III In The Wake Of Gods - temat ogólny

145 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 21:34, Maestro1992 napisał:

Czy ktoś przeszedł wszystkie kampanie w WoG-u? ..... Są ciężkie czy może wrecz przeciwnie....? ]


Są przede wszystkim.... inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak... kampanie w WOGu to plus dla autorów. Głównie za pomysłowość. Lecz są one też niezwykle ciężkie! Osobiście ukończyłem tylko jedną, krótką kampanię. Nie pamiętam nazwy, ale to chyba Samartanin czy jakoś tak. Pod koniec walczyło się samemu ze sobą armią przeróżnych smoków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile właściwie zajmuje instalka ITWOG? Bo ja mam jakąś 114 MB a ta wersja, którą z gram.pl można ściągnąć zaledwie 32 MB zajmuje... to w tej wersji którą ja mam same filmiki tyle zajmują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 21:04, Deejay napisał:

ile właściwie zajmuje instalka ITWOG? Bo ja mam jakąś 114 MB a ta wersja, którą z gram.pl można
ściągnąć zaledwie 32 MB zajmuje... to w tej wersji którą ja mam same filmiki tyle zajmują...


Z tego co pamiętam to WoG zajmował około 700-800 Mb ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:11, Marek Madejski napisał:

Ludzie, 40 (czterdzieści)!!!


tam pomyłkę zrobiłem. na cdp jest 38 megowa wersja. ja w swojej mam dodatkowo 6MB extra_bf.wog i 32MB video_full.wog. czyżby w wersji CDP nie było wszystkich filmików...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:38, Deejay napisał:

> Ludzie, 40 (czterdzieści)!!!

tam pomyłkę zrobiłem. na cdp jest 38 megowa wersja. ja w swojej mam dodatkowo 6MB extra_bf.wog
i 32MB video_full.wog. czyżby w wersji CDP nie było wszystkich filmików...?


Mozliwe.... W mojej wersji WoG zajmuje 700-800 Mb tak jak już wspomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:54, Maestro1992 napisał:

> > Ludzie, 40 (czterdzieści)!!!
>
> tam pomyłkę zrobiłem. na cdp jest 38 megowa wersja. ja w swojej mam dodatkowo 6MB extra_bf.wog

> i 32MB video_full.wog. czyżby w wersji CDP nie było wszystkich filmików...?

Mozliwe.... W mojej wersji WoG zajmuje 700-800 Mb tak jak już wspomniałem.



Po sieci krążą takow e wersje WoGa. z tego co mi wiadomo, to są wersje, żeby WoG mógł chodzić na gołej podstawce RoE. A więc oprócz 30-40 MB plików WoGa zawierają także brakujące grafiki z AB i SoD, a więc np. cały Conflux, nowe naetralne potwory, artefakty łącozne itp... Dlatego tego tyle urosło. Albo po prostu jest to WoG zainstalowany na SoD, a następnie spakowany katalog Heroes3.

WoG zajmuje ok. 30-40 MB i ani grama więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoG 3.59 czeka, aż jego stwórca będzie miał wolny czas i weźmie się za niego. Póki co wyszła beta wersja modu Quicksilvera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:56, Avatar77 napisał:

WoG 3.59 czeka, aż jego stwórca będzie miał wolny czas i weźmie się za niego. Póki co wyszła
beta wersja modu Quicksilvera.


Mógłbyś pogdać linka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2006 o 15:42, Radek15 napisał:

Z wyglądu najbardziej podobają mi się Gorynicze, z umiejętności to wszystkie jednostki 8 poziomu.
Podoba mi się też Drakolich (połączenie smoka z liszem), w nim mi się podoba właśnie to połączenie
ma w miarę dużo PŻ, lata, atakuje z dystansu. To tyle.

Co Ci się podoba?A co to takie ten Gorynicze?Co to wogóle za dodatek gdzie można go kupić?Prosze powiedzcie mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:30, Byl napisał:

A mi WoG nie hce się zainstalować.

Instalacja WoGa jest dosyć specyficzna - musisz na czas instalacji zmienić język na angielski; po szczegóły dotyczące instalacji odsyłam tu: http://www.wog.acidcave.com/download.php#inst - mniej-więcej w połowie strony znajdziesz szczegółowo opisany sposób instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:30, Raylin napisał:

> A mi WoG nie hce się zainstalować.
Instalacja WoGa jest dosyć specyficzna - musisz na czas instalacji zmienić język na angielski;
po szczegóły dotyczące instalacji odsyłam tu: http://www.wog.acidcave.com/download.php#inst
- mniej-więcej w połowie strony znajdziesz szczegółowo opisany sposób instalacji.



Wszystko robię dobrze, ale jak ma zacząć sę instalacja to wyskakuje jakiś komunikat że nie może czegoś otworzyć a dokładniej wygląda tak: Cannot open file C:\ Program Files\ 3DO\ Heroes of Might and Magic(teraz jest taki znaczek z R w kółeczku) III\ InstallWoG\ H3bitmap.txt. Tak wygląda ten komunikat. Baaaaaardzo proszę o pomac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować