Zaloguj się, aby obserwować  
Maestro1992

Heroes of Might and Magic III In The Wake Of Gods - temat ogólny

145 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2006 o 16:31, Maestro1992 napisał:

Heh ja chciałem nawet się za to brać, ale jakoś niw wiem to zabrakło czasu pomysłu, checi i
rak do pracy :)


nie ma bata dzisiaj instaluje IIIke i bede grał natchnie mnie to zrobie jakąs kampanie a potem se wyśle do neta żeby inni mogli się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 16:47, Maxtreme napisał:


> Heh ja chciałem nawet się za to brać, ale jakoś niw wiem to zabrakło czasu pomysłu, checi
i
> rak do pracy :)

nie ma bata dzisiaj instaluje IIIke i bede grał natchnie mnie to zrobie jakąs kampanie a potem
se wyśle do neta żeby inni mogli się cieszyć


Miłego grania i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2006 o 16:50, Maestro1992 napisał:


Miłego grania i powodzenia :)


dzięki o ile si niemyle do V dodali jakieś ponusowe mapy więc coś nowego zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Słyszałem od kumpla z klasy,

Dnia 01.10.2006 o 16:10, Igor FCBayern napisał:

że ma wyjść WoG do Heroes V! Pewnie tam też będzie dośw. jednostek, no ale pożyjemy, zobaczymy...


To pacnij w łeb kumpla z klasy za sianie dezinformacji. Nikt czegoś takiego nie planuje. A już na pewno chłopaki co robią WoGa. WoG to WoG. I tworcy przy H3 pozostaną. Jeśli chce ktos modować H5, ma drogę otwartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 22:11, Mineral Wasser napisał:

Czy mógłby mi ktoś wysłać mapę "Kartkę" ?
mój e-mail to fahrenheit3@tlen.pl
z góry dzięki

Juz ci wysłałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno dalej trwaja prace nad wersja 3.59, która ma zrewolucjonizować samą gre HoMM III dodając nowe potworki i miasto;D Ale to tylko plotki... Cyzbz nowe zmiany (wreszcie po 3.56) Coż na stronie woga nic nie podane jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, tyle się plotek namnożyło przez osoby nie umiejące czytać ze zrozumieniem, że ciężko to odkręcić. Ale spróbuje to wyjaśnić tak prtosto jak tylko potrafię...

- pewni ludzie (fani, a nie twórcy!) WoGa skrzyknęło się i zaczęlo robić projekty trzech miast:
- Bastion
- Groove
- Forge

Projekty te są na tyle zaawansowane, bliskie ukończenia (jeśli chodzi o grafikę i animację), że WoG Team nie pozostał obojętny na te projekty i wyraził chęć włączenia ich do oficjalnych plików gry.

Ale jest jeden wielki problem:

NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST RZECZĄ NIEMOŻLIWĄ DODAĆ NOWEGO MIASTA DO GRY (bez znajmości kodu źródłowego). Jeśli najważniejsza postać w WoG Teamie - Slava, od którego wszystko się zaczęło, znajdzie jakiś sposób by te miasto dodać - będą one dodane. Jeśli nie - miasta będą jako nieoficjalne mody. Na zasadzie podmienienia grafik. Sciągasz taki mod, instalujesz - ok, ale kosztem utraty innego, standartowego miasta, np. Cytadeli.

Drugi problem - Slava jak większośc ludzi, ma swoja pracę. Obecnie pracuje nad grą o nazwie bodajże Hegemonia. I z tego co iini członkowie piszą, nie zaczął jeszcze prac nad WoGiem 3.59 i szybko nie zacznie - nie w tym roku przynajmniej. Tak więc inni członkowie WoG Teamu mogą pisac co najwyżej nowe skrypty w ERM, ale zaimplementowanie nowych fukncji - musi poczekać.

Wszystko jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak wybieram dowódcę to najczęściej jest to paladyn lub pożeracz dusz. Bardzo podoba mi się też nazwa "żywiołak kosmosu" :D dlatego też czasem go wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:33, Igor FCBayern napisał:

ja jak wybieram dowódcę to najczęściej jest to paladyn lub pożeracz dusz. Bardzo podoba mi
się też nazwa "żywiołak kosmosu" :D dlatego też czasem go wybieram.


według mnie przesadzili z paladynem ;) Może to i lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:38, Maestro1992 napisał:

według mnie przesadzili z paladynem ;) Może to i lepiej :D

Chodzi ci o wygląd? Jeśli tak to nie mam specjalnych zastrzeżeń. No może poza tym, że jest nieco za bardzo zielony, ale tak to OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:50, Igor FCBayern napisał:

> według mnie przesadzili z paladynem ;) Może to i lepiej :D
Chodzi ci o wygląd? Jeśli tak to nie mam specjalnych zastrzeżeń. No może poza tym, że jest
nieco za bardzo zielony, ale tak to OK :)


Chodzi o umiejetnosc +50% dośwadczenia :) w sumie mi to nie przeszkadza ale paladyn zdecydowanie wymiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Mi to też jakoś niespecjalnie przeszkadza ;) Z innych dowódców podoba mi się też szaman. Niełe umiejetności z tego co pamietam i dobry wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:06, Igor FCBayern napisał:

Aha. Mi to też jakoś niespecjalnie przeszkadza ;) Z innych dowódców podoba mi się też szaman.
Niełe umiejetności z tego co pamietam i dobry wyglad.


No mi też to nie przeszkadza. :) Mi też z wyglądu mi sie szaman podoba i pożeracz dusz, a także Sukkubus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 12:16, Avatar77 napisał:

> Nic sie nie dzieje, jesli o WoG-a chodzi.

Trochę się jednak dzieje, tylko, że poza oficjalnym nurtem.
Poczytaj:
http://forum.acidcave.com/topic.php?TID=307
http://forum.acidcave.com/topic.php?TID=390
http://forum.acidcave.com/topic.php?TID=303


no jednak myliłem się ;) muszę być uważniejszy bo coś ostatnio nie moge sie skupić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przeszedł wszystkie kampanie w WoG-u? Ja tam w sumie sie narazie nie meczyłem i nie zabrałem sie za nie..... Są ciężkie czy może wrecz przeciwnie....? Ja nie tykałem kampani wiec nie wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować