Zaloguj się, aby obserwować  
Maestro1992

Heroes of Might and Magic III In The Wake Of Gods - temat ogólny

145 postów w tym temacie

Gorynicze to taki smok z bodajze 4 głowami. Czyli pół hydru i pół smoka. Bardzo fajna jednostka ale nie mozna jej produkować w żadnym zamku, chyba, że ma się tego moda od Quicksilver''a bodajże wtedy w jakimś zamku można je rekrutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:12, Radek15 napisał:

Gorynicze to taki smok z bodajze 4 głowami. Czyli pół hydru i pół smoka. Bardzo fajna jednostka
ale nie mozna jej produkować w żadnym zamku, chyba, że ma się tego moda od Quicksilver''a bodajże
wtedy w jakimś zamku można je rekrutować.

Ale co to jest za dodatek/mod??że są nowe jednostki,mapy?Bardzo prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 17:20, boduczek napisał:

Ale co to jest za dodatek/mod??że są nowe jednostki,mapy?Bardzo prosze o odpowiedz:)



Jakbyś łaskawie przejrzał wątek byś się dowiedział co to za mod i gdzie więcje szukać informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hieh, nawet nie wiedziałem że jest trzeci dodatek do heroesa. Czy można go z sieci ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:35, CR7 napisał:

Hieh, nawet nie wiedziałem że jest trzeci dodatek do heroesa. Czy można go z sieci ściągnąć?



Do wyszukiwarki wpisujesz WoG Wyskakuje ci masa linków,a ale ja polecam Kwasową Grotę gdzie znajdziesz dokładną instrukcję instalacji i rużne wersje WoG-a. Znajdziesz tam też kolejny mini-dodatek który warto ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:11, Byl napisał:

> Hieh, nawet nie wiedziałem że jest trzeci dodatek do heroesa. Czy można go z sieci ściągnąć?


Do wyszukiwarki wpisujesz WoG Wyskakuje ci masa linków,a ale ja polecam Kwasową Grotę gdzie
znajdziesz dokładną instrukcję instalacji i rużne wersje WoG-a. Znajdziesz tam też kolejny
mini-dodatek który warto ściągnąć.


No już tak właśnie sprawdziłem i dowiedziałem się, potrzebny jest do tego dodatek "shadow of the death"- czy jakoś tak. A ja niestety mam tylko "Armageddons Blade", więc mi nie pójdzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 19:26, Avatar77 napisał:

Jakbyś łaskawie przejrzał wątek byś się dowiedział co to za mod i gdzie więcje szukać informacji

A ty jak byś łaskawie mi pomógł:P dopiero Byl dał mi (tzn. nie mi tylko CR7 wskazówke)z której za jego pozwoleniem skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy może mi ktoś wytłumaczyć jak należy to zainstalowac?Bo ściągam to ,,coś'''' i zamiast 40mb zajmuje mi to 150 bit??Co robie źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja spróbuje ci pomóc. Ściągnij sobie ten plik http://jaskiniabehemota.net/wog_old/download/allinone.rar. To jest instalka. http://jaskiniabehemota.net/wog_old/download/WoG358fpl_beta.wog a ten plik to jest spolszczenie, bardzo dobre spolszczenie <tylko nieraz można znaleźć błędy>. Po ściągnięciu tych plików wejdz do panelu sterowania, a następnie w opcje regionalne i językowe i ustaw sobie język angielski <stany zjednoczone>. Po tych czynnościach włącz instalkę, którą uprzednio wypakujesz z archiwum z pierwszego linku. Po zakończeniu instalacji wrzuć łatke spolszczającą do folderu UPDATE znajdującego sie w folderze z grą. Następnie włacz plik H3wUpd.exe. Zainstaluje co się to spolszczenie. Niedługo zapodam ci link do innych dodatków do woga. Naprawde swietne są. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo,już zabieram się do roboty,narazie sciągam to pierwsze:)
PS.Jak bym miał jakiś problem to wiesz...moge sie zapytać co zrobić dalej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Służe pomocą, oczywiście jak będę mógł. I wal do mnie jak będziesz miał jakiś problem. A w najbliższych dniach podam ci link do innych dodatków, nie podam teraz bo musze je upnąć, a one sporo zajmują i nie wiem kiedy to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:00, Radek15 napisał:

Służe pomocą, oczywiście jak będę mógł. I wal do mnie jak będziesz miał jakiś problem. A w
najbliższych dniach podam ci link do innych dodatków, nie podam teraz bo musze je upnąć, a
one sporo zajmują i nie wiem kiedy to zrobie.

Wielkie dzięki:0 Jesteś naprawdę spoko,a zrobiłem już wszystko to co napisałeś teraz tylko uruchomic grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co i nie chwal mnie tak, bo się zgorsze <hehe>. Wychodze z założenia, ze trzeba sobie pomagać, więc staram się pomagać. Życzę także miłego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:10, Radek15 napisał:

Nie ma za co i nie chwal mnie tak, bo się zgorsze <hehe>. Wychodze z założenia, ze trzeba
sobie pomagać, więc staram się pomagać. Życzę także miłego grania.

Hehe,i kolejny problem:P A mianowice:
gra działa,ale : menu mam po angielsku,dopiero przy wyborze mapy mam polski język(czy tak ma być) mam tylko jedną nowa mape,i jednostki poruszają się trochę wolno(przy walce z podglądem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety menu będzie angielskie, chyba że ktoś się pobawi w plikach gry i zrobi polskie. A szybkość poruszania się jednostek można ustawić w menu, czy to podczas walki czy podczas chodzenia po mapie. Podesłałbym ci mapy, mam ich sporo, ale jakna mój net to za sporo, bo aż ok 70MB na radiówke 512kb/s to trochę dużo <trzeba wziąć pod uwagę, że wyciskam z neta ostatnie poty>. Nabrałem trochę ochoty i zaraz upnę te mapy i dodatki do woga. za jakies 2 h - 2.5 h podam ci linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:29, Radek15 napisał:

Niestety menu będzie angielskie, chyba że ktoś się pobawi w plikach gry i zrobi polskie. A
szybkość poruszania się jednostek można ustawić w menu, czy to podczas walki czy podczas chodzenia
po mapie. Podesłałbym ci mapy, mam ich sporo, ale jakna mój net to za sporo, bo aż ok 70MB
na radiówke 512kb/s to trochę dużo <trzeba wziąć pod uwagę, że wyciskam z neta ostatnie
poty>. Nabrałem trochę ochoty i zaraz upnę te mapy i dodatki do woga. za jakies 2 h - 2.5
h podam ci linka.

Wielkie dzięki:) Poczekam,a czytałem że jest coś co powoduje że w tym dodatku są polskie liter ż,ą ??Z kąd to najlepiej sćiagnąc i gdzie to umieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze słyszałeś jest taka możliwość. A będziesz ją miał po ściągnięciu tych plików co upnę, bo tam będzie właśnie plik. A te dodatki co ściągniesz to tak samo jak spolszczenie należy wgrać, tylko pamiętaj o zmianie języka na angielski <stany zjednoczone>, bo bez tego nie pójdzie instalacja. I jeszcze jedno. Nie rób nic podczas instalacji, bo ci się zawiesi i będziesz musiał od początku ją włączyć, a także jak instalacja stanie na chwile to się nie martw tylko poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugi post pod rząd, ale musze zakomunikowac, że nie upnę dziś tych plików. było blisko ,ale net mi się rozłączył. Nie chce mi się od poczatku brać, w najbliższych dniach powinienem je upnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za 3 posta z rzędu.

Pod tym adresem www.chomikuj.pl/QuXeR15 masz dodatki do woga. Niestety map narazie nie zupowałem, ale podziele je na części to może pójdzie, bo 2 razy próbowałem upnąć mapki, ale coś nie wchodzą. W najbliższym czasie <czyli dziś lub jutro> powinienem także upnąć mapy. Oczywiście znajdziesz je pod tym samym adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować