Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin''s Creed: Origins - kolejne przecieki. Dwóch bohaterów i starcia na morzu?

5 postów w tym temacie

Jeśli byłaby taka rozległa to może udałoby im się... zaraz zaraz zaraz... przecież światy w grach ubi zawsze były tylko po to aby było jak najwięcej bezsensownych znajdziek... coś czuję że mogę się zawieść na tej odsłonie chciciaż może pierwszy raz ubi zaskoczy mnie czymkolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UnEsCo napisał:

Jeśli byłaby taka rozległa to może udałoby im się... zaraz zaraz zaraz... przecież światy w grach ubi zawsze były tylko po to aby było jak najwięcej bezsensownych znajdziek... coś czuję że mogę się zawieść na tej odsłonie chciciaż może pierwszy raz ubi zaskoczy mnie czymkolwiek :D

Może i znajdźki są do niczego w Assasynach ale ja zawsze je olewałem i zbierałem jak były mi po drodze, za to cieszy mnie informacja o pływaniu statkiem bo może znowu poczuję się jak w Black Flagu, a tam mimo, że to była namiastka łupienia i handlu kradzionymi towarami to sprawiała mi dużo frajdy, a no i znajdźki rzeczywiście w dużej mierze coś dawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jak oni chcą wlepić walki ststków w starożytność, ale oczywiście kibicuję. co do nadmiernej otwartości... brzmi ciekawie, ale warto pamiętać, że eksplor jest fajny w rpg, bo dzięki niemu nabija się poziomy i dostaje fajny loot. AC w formie rpg? nie widze przeciwwskazań, byle nie zatracić ducha gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować