Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prey - gra ukończona w mniej niż 13 minut

12 postów w tym temacie

super tylko po co to tak jak by pójsć do kina usiąść w ostatnim rzedzie i chwalić się, ze wyszedłeś przed zakonczeniem seansu totalnie ignoirujac fabułe filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo99i napisał:

super tylko po co to tak jak by pójsć do kina usiąść w ostatnim rzedzie i chwalić się, ze wyszedłeś przed zakonczeniem seansu totalnie ignoirujac fabułe filmu

Jeśli jesteś na tym filmie 10 czy 12 raz... To nie jest tak, że speed runnerzy grają w te gry w ten sposób przy pierwszym podejściu. Grę trzeba doskonale poznać zanim zacznie się w nią grać na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest coś takiego jak slowrun ??

Ja pewnie byłbym mistrzem w tym gatunku.

Uwielbiam wszystko sprawdzić, wszędzie zajrzeć, poznać historię szczegółowo, pozbierać co się da, zrobić wszystkie dodatkowe wątki/zadania/misje.

Doceniam zdolności niektórych graczy do wyszukiwania dziur i skrótów, ale sam bym tego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmartin napisał:

A jest coś takiego jak slowrun ??

Ja pewnie byłbym mistrzem w tym gatunku.

Uwielbiam wszystko sprawdzić, wszędzie zajrzeć, poznać historię szczegółowo, pozbierać co się da, zrobić wszystkie dodatkowe wątki/zadania/misje.

Doceniam zdolności niektórych graczy do wyszukiwania dziur i skrótów, ale sam bym tego nie zrobił.

Myślę, że miałbyś konkurencję we mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmartin napisał:

A jest coś takiego jak slowrun ??

Ja pewnie byłbym mistrzem w tym gatunku.

Uwielbiam wszystko sprawdzić, wszędzie zajrzeć, poznać historię szczegółowo, pozbierać co się da, zrobić wszystkie dodatkowe wątki/zadania/misje.

Doceniam zdolności niektórych graczy do wyszukiwania dziur i skrótów, ale sam bym tego nie zrobił.

Jest. Koleś przeszedł Pokemon Ruby grając tylko magikarpiem. Zajęło mu to 6 lat. Jako że ten jest potwornie słaby, potionami utrzymywał go przy życiu aż przeciwnikowi skończyły się PP (punkty akcji na atakach). I wtedy powoli go zabijał. Tak samo ktoś w WoW grał zbierając tylko rośliny (nie zabijając nikogo) i tak wbił max level. A w FF XV (najnowsze) ktoś wbił max level na samym początku gry (level nabija się jak śpisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dariuszp napisał:

Jest. Koleś przeszedł Pokemon Ruby grając tylko magikarpiem. Zajęło mu to 6 lat. Jako że ten jest potwornie słaby, potionami utrzymywał go przy życiu aż przeciwnikowi skończyły się PP (punkty akcji na atakach). I wtedy powoli go zabijał. Tak samo ktoś w WoW grał zbierając tylko rośliny (nie zabijając nikogo) i tak wbił max level. A w FF XV (najnowsze) ktoś wbił max level na samym początku gry (level nabija się jak śpisz).

A to ciekawostka.

Zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować