Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Anthology uratowało gracza przed kulą

6 postów w tym temacie

W pierwszej chwili mówię sobie - "wszystko fajnie, ale gdzie są zdjęcia łuski po naboju?"
Po chwili mnie olśniło - "przecież niedługo premiera Morrowinda do TES Online, jakoś trzeba robić hajp zmyślonymi historyjkami..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:

W pierwszej chwili mówię sobie - "wszystko fajnie, ale gdzie są zdjęcia łuski po naboju?"
Po chwili mnie olśniło - "przecież niedługo premiera Morrowinda do TES Online, jakoś trzeba robić hajp zmyślonymi historyjkami..."

Myślę, że łuska zazwyczaj nie leci  razem z pociskiem. a jakby chcieli zrobić zdjećie leżącej na ziemi to to akurat byłoby łatwe. Idź na strzelnicę i spytaj, czy ci jedną pożyczą do zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:
Cygi napisał:

W pierwszej chwili mówię sobie - "wszystko fajnie, ale gdzie są zdjęcia łuski po naboju?"
Po chwili mnie olśniło - "przecież niedługo premiera Morrowinda do TES Online, jakoś trzeba robić hajp zmyślonymi historyjkami..."

Myślę, że łuska zazwyczaj nie leci  razem z pociskiem. a jakby chcieli zrobić zdjećie leżącej na ziemi to to akurat byłoby łatwe. Idź na strzelnicę i spytaj, czy ci jedną pożyczą do zdjęcia.

Jemu chyba chodziło o pocisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

Myślę, że łuska zazwyczaj nie leci  razem z pociskiem. a jakby chcieli zrobić zdjećie leżącej na ziemi to to akurat byłoby łatwe. Idź na strzelnicę i spytaj, czy ci jedną pożyczą do zdjęcia.

Zdjęcie pozostałości po naboju w środku antologii.

Tak czy inaczej, bohater akcji podał do informacji, że "nie zdążył" zrobić zdjęcia naboju w pudełku, bo policjanci zabrali jako materiał dowodowy.

Hahaha...nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować