Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony - sprzedano milion gogli PSVR

5 postów w tym temacie

VHS vs BETAMAX. Wygrała cena i dostępność. Technikalia miały drugorzędne znaczenie.

- Oculus kazał mi czekać 3 miesiące. PSVR dostałem od ręki.
- Trzeba mieć PC pod Oculusa. Wcale nie słaby. PSVR działa z konsolą sony.
- Nigdy nie wiesz jak Ci gra zadziała na PC (i czy zadziała). PSVR nie ma tego problemu.
- PSVR jest 2x tańsze niż konkurencja.
- PSVR wyglądają lepiej i nosi sie je lepiej.

Gorsza rozdzielczość i gorszy tracking tak naprawdę nie ma znaczenia bo gry VR to nadal bardziej ciekawostka jak nowy gatunek który będzie wymagał większej jakości i dokładności. A co za tym idzie - zanim pojawią sie porządne pełnowartościowe gry, Sony dawno wypuści V2 z bardziej dedykowanymi urządzeniami do tego (teraz używają kamerkę move). A do tego czasu zjedzą rynek i zabiją obecną konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już dobre pełnowartościowe gry. EVE: Valkyrie wciąga na maksa mimo powtarzalności. Szkoda, że RIGS tak podcięli skrzydła, bo gra się świetnie, ale bez update'ów cena jest zaporowa i warto ogarnąć tylko w promocji.

Battlezone po update'ach stanowi naprawdę świetny smaczek, ale wciąż polecam jedynie w kooperacji, bo w singlu poziom trudności niszczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówie o AAA. EVE, Battlezone i RIGS mam. To gry małe, gdzie zawartość jest robiona copy-pastego. Ale fakt faktem że typ rozgrywki do tego pasuje. Jakościowo Batman jest kapitalny. Ale jest na 1-2 godziny. I tak z większością gier jest.

Nie ma niczego w co możesz wsiąknąć na dłużej.

Nie zmienia faktu że z zakupu PSVR mimo tych braków jestem zadowolony. Nie ukrywam że okulary na codzień się kurzą. Ale przy każdej imprezie w mieszkaniu okulary są oblegane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dariuszp napisał:

VHS vs BETAMAX. Wygrała cena i dostępność. Technikalia miały drugorzędne znaczenie.

- Oculus kazał mi czekać 3 miesiące. PSVR dostałem od ręki.
- Trzeba mieć PC pod Oculusa. Wcale nie słaby. PSVR działa z konsolą sony.
- Nigdy nie wiesz jak Ci gra zadziała na PC (i czy zadziała). PSVR nie ma tego problemu.
- PSVR jest 2x tańsze niż konkurencja.
- PSVR wyglądają lepiej i nosi sie je lepiej.

Gorsza rozdzielczość i gorszy tracking tak naprawdę nie ma znaczenia bo gry VR to nadal bardziej ciekawostka jak nowy gatunek który będzie wymagał większej jakości i dokładności. A co za tym idzie - zanim pojawią sie porządne pełnowartościowe gry, Sony dawno wypuści V2 z bardziej dedykowanymi urządzeniami do tego (teraz używają kamerkę move). A do tego czasu zjedzą rynek i zabiją obecną konkurencję.

Pfff, Google sprzedało 90 mln szt. Google Cardboard i wdeptało Sony w ziemię. Bo nie liczą się technikalia.

Jak zobaczyłem screeny z Dirt Rally na PSVR to myślałem, że chwalą się grą wydaną 15 lat temu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować