Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront II - trzy razy więcej zawartości niż w pierwszej części

8 postów w tym temacie

Dla mnie to i tak brzmi jakby nie mieli pomysłu na samą grę i na siłe chcieli nie kopiować poprzednich Battlefrontów jak i samego BFa i stąd taka bieda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki-cacanki, a w praktyce to się zobaczy.

Niestety pierwszy battlefront nie porwał. Jestem ciekaw, czy EA da radę spełnić połowę swoich obietnic, zwłaszcza jeśli chodzi o zawartość. No, chyba że będą uzupełniali poprzez DLC jak to jest obecnie w zwyczaju -.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie tym razem im zaufać po tym, co EA (no i Respawn) zrobiło z Titanfallem 2. Pewniakiem ta gra jeszcze nie jest, ale podejrzewam, że zagram w to prędzej, niż w "jedynkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli maja grać hackerzy ( oszuści z kodami ) to ja dziękuję , napewno nie dam się znów nabrać .

W poprzednia część grałem przez półtora roku ( 900 godzin ) , znałem ją bardzo dobrze , wszystko odblokowane,.
Cheat ( hack ) to porażka , połowa czasu tylko nerwy , bo niedouczeni programiści nie potrafili zabezpieczyć gry , którą sprzedali 13 milionom naiwnym użytkownikom .
To była najlepsza gra sieciowa , ale kolejnej nie kupie , niestety po tym nie mam do nich zaufania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować