Zaloguj się, aby obserwować  
Latach

Titan Quest - mod PL

272 postów w tym temacie

Ale kultura i netykieta tego wymaga. Jak jej nie znasz to radzę się szybko z nią zapoznać. I wiem że się nie zmusi. Ale jak pisałem to trochę kultury obowiązuje każdego.

Na tym kończę swoją dyskusję w tym temacie. Bo offtop jest tutaj mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 22:58, PolishWerewolf napisał:

Ale kultura i netykieta tego wymaga. Jak jej nie znasz to radzę się szybko z nią zapoznać.
I wiem że się nie zmusi. Ale jak pisałem to trochę kultury obowiązuje każdego.

Na tym kończę swoją dyskusję w tym temacie. Bo offtop jest tutaj mocny.

Masz racje koń tą dyskusje bo już dłuzej niestrzymam
Ps policz mi ile błędów zrobiłem i załuż nowy temat ;-) może ktos cie poprze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 22:55, DevilQ napisał:


> Chodzi ci o fanowką łatke ? Jeśli tak to na tej stronie http://members.lycos.co.uk/homam/
i
> ściągasz z serwera strony.

Napewno mu chodzi o fanowską łatke ale niekoniecznie do tej gry co daleś ;-)
przynajmniej takmi się wydaje ;-)


Kurde... to starość... myle wątki.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10461&u=134 Tutaj radzę Ci poczytać. Temat dosyć interesujący. Nie ma potrzeby zakładania żadnego nowego. I liczył nie będę. I popatrz na jedną rzecz. To, że ktoś się do Ciebie zwraca z szacunkiem, to świadczy o jego kulturze, prawda? Więc Twoje kultura pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To,

Dnia 13.08.2006 o 23:07, PolishWerewolf napisał:

że ktoś się do Ciebie zwraca z szacunkiem, to świadczy o jego kulturze, prawda? Więc Twoje
kultura pozostawia wiele do życzenia.

Czy ja okazałem ci brak szacunku ! najmocniej porzepraszam Jasnie pan wybaczy.

A to jest ironia uzywaja jej ludzie inteligętni !!! ale co ty o tym możesz wiedzieć
W żuć na luz jesteśmy tu by dobrze się bawić a za nadgorliwość medalu niedostaniesz ja robie błędy bo tak już mam i nic niejest wstanie tego zmienić czy ci sie to podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 15:29, morthi napisał:

ja jednak kupujac gre w pelni profesjonalnie spolszczona nie chce w niej widziej takiej liczby
bledow - nie za to place


to nie kupuj. nikt cie nie zmusza przeciez. sprowadz sobie z zagranicy angielska wersje i oszczedz innym swojego nudzenia. dawno juz to co piszesz przestalo byc konstruktywne. obecnie tylko podczepiasz sie pod kazdy watek gdzie mozna dolac oliwy do ognia.

ps: idę o zakład że polskiego titan questa nawet nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak szacunku wyraża się chociażby przez pisanie zwrotów do adresata z małej litery. Ja do Ciebie jak widać piszę z wielkiej. I tego nie zmienię.

Obrażasz mnie. Czyli łamiesz regulamin. Zgadza się? I Ty dobrze o tym wiesz. Więc po co to robisz?

W żucać nie będę. Mogę co najwyżej wrzucić. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 23:17, PolishWerewolf napisał:

Brak szacunku wyraża się chociażby przez pisanie zwrotów do adresata z małej litery. Ja do
Ciebie jak widać piszę z wielkiej. I tego nie zmienię.

I tego się trzymaj dobrze natym wyjdziesz A bede się dociebie zwracał przez wielkie jałowe P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 23:17, PolishWerewolf napisał:

Brak szacunku wyraża się chociażby przez pisanie zwrotów do adresata z małej litery. Ja do
Ciebie jak widać piszę z wielkiej. I tego nie zmienię.

Obrażasz mnie. Czyli łamiesz regulamin. Zgadza się? I Ty dobrze o tym wiesz. Więc po co to
robisz?

W żucać nie będę. Mogę co najwyżej wrzucić. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć...


O boze..widze ze mamy na forum jasnie pana ^^
Przepraszamy za obrazanie ... mam nadzieje ze nam to wybaczysz (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>sprowadz sobie z zagranicy angielska wersje

powiedz to wszystkim co kupili już gre spolszczoną w która nie da się grać np. Spellforce 2, CDP raczej pieniędzy mi nie odda więc jestem skazany na oczekiwanie na patcha tak jak wielu innych.
A co do Titan Questa to minusem są duże litery w nazwach przedmiotów i niektóre nazwy, umiejętność Łotrostwa, stwór Czarnowron i jeszcze podobno źle przetłumaczone inne umiejętności, takie babole bardzo utrudniają gre i co bardziej drażliwi i czujący się oszukani moga reagować jak morthi. Za Spella mam ochote drzeć się cały czas, TQ lepiej wyglądał w angielskiej wersji, a do H5 wyszły już 2 amatorskie patche łatające rzeczy które powinny być już po 2 paczach załatane zarówno ze strony Ubi jak CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, diablolod jak masz tak szydzić z każdego zamiast coś wnosić do rozmowy to lepiej nie pisz, bo własnie twój post najbardziej ze wszystkich podchodzi pod paragrafy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja dzis kupiłem TQ mimo świadomości błędów w polonizacji i wiesz co moze cię to zaboli takich jak ja bedzie jeszcze mnustwo tagbardzo ci te błedy przeszkadzaja to niekupuj gier od CDP wszystkim zrobisz przysługe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 23:24, Mistic napisał:

Omg, diablolod jak masz tak szydzić z każdego zamiast coś wnosić do rozmowy to lepiej nie pisz,
bo własnie twój post najbardziej ze wszystkich podchodzi pod paragrafy :/



no ja wiem ze nie na temat ( za co jedenk musze powiedziec przepraszam ;) )
no ja poprostu mialem nic nie pisac tylko przeczytac posty o ja sam nie mam TQ...
ale poprostu nie lubie jak ludzie tak sie zachowuja...
jak na moj gust to PolishWerefol obraza DevilQ a nie odwrotnie no bo jak pisze "Ale co Ty możesz o tym wiedzieć..."
to naprawde.....

Wielkie sry za Offtop:( ale nie moglem sie powstrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 23:24, Mistic napisał:

Omg, diablolod jak masz tak szydzić z każdego zamiast coś wnosić do rozmowy to lepiej nie pisz,
bo własnie twój post najbardziej ze wszystkich podchodzi pod paragrafy :/

Twoje posty tesz już nic istotnego niewnoszą temat oklepany i rozwiązanie problemu wszystkim dobrze znane Jak ci niepasuje to niekupuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest ironia uzywaja jej ludzie inteligętni !!! ale co ty o tym możesz wiedzieć A to co niby jest? Miły komplement? Czytaj posty a nie odpowiadaj na chybił trafił... Bo to do niczego Cię nie doprowadzi. Nigdy.

I sam mówisz że nie lubisz. A jak się sam zachowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować