Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Futurama: Worlds of Tomorrow - trailer - zobacz. Gra będzie dostępna do pobrania za darmo

3 posty w tym temacie

To teraz niech też i przywrócą sam serial animowany :) Według mnie był 100 (albo i więcej) razy lepszy niż Simpsonowie czy Family Guy. Ale jednak to co jest dobre, szybko dostaje status "canceled"...

Co do samej gry, no cóż, według mnie lepsza byłaby w stylu Mass Effect ale z jajem, no i humorem z serialu :D

Edytowano przez Knightshade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knightshade napisał:

To teraz niech też i przywrócą sam serial animowany Według mnie był 100 (albo i więcej) razy lepszy niż Simpsonowie czy Family Guy. Ale jednak to co jest dobre, szybko dostaje status "canceled"...

Obawiam się, że to już nie nastąpi. Już raz (całkiem niedawno) wskrzesali serial, ale znowu został wycofany. Może demografia się zmieniła i już ludzie tego nie chcą? Ja Futuramę uwielbiam i też mi smutno, że serial się skończył. Co do tego mobilnego klikadła? Zwykłe żerowanie na marce. Taki ochydny twór podobny do mobilnego Dungeon Keepera. Nie ma co sobie zawracać tym głowy. Lepiej czekać na South Park: Fractured But Whole - mam nadzieję, że będzie trzymać poziom pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować