Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świat World of Warcraft

65 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2006 o 15:09, Toshi napisał:

Zastanawia mnie tytuł tego newsa brzmiałby po angielsku... "World of World of Warcraft"? xD


Pewnie skorzystanoby z tytułu filmu: World of WoW... No chyba, że dany newsman miałby spore poczucie humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i miałem dziwne wrażenie, że sobie "beke" zrobili z tego. Specjalnie się darł jak nienormalny. Ale jeżeli naprawdę tak mu odwaliło to lepiej mu zabrać tą gre. Nie dla psa kiełbasa:D

Ja WoWa nie mam bo niestać mnie na abonament(nie pracuję) ale jak bym mniał możliwość to bym się nie zastanawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja z wowa juz zrezygnowalem(po roku grania) teraz czekam na warhammer online. bardzo lubie swiat warhammera i licze ze programisci spisza sie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko co jest z zwiazane z wowem jest na 1 miejscu czekam i mam nadzieje ze tam sie znajde bo uwielbima wowa i prosze nie porownywac guildwars czy gothica do wowa bo to zupelnie inne gry.blizz wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja z chęcią obejrzę ^^ ... W wowa gram ponad miesiąc na serverze Shadowsong, ale daleko mi do maniactwa :P historii też raczej nikt o mnie nie napisze :D. Jestem w gildii składającej się z moich współpracowników ;P więc spotykamy się w pracy jak i poza nią. Zawsze jest z kim pogadać, pobiec do instancji, sklepać wstrętnych aliantów ;p na Warsongu. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że przez Wow''a dużo ludzi zmarło, ale nie można winić Blizzarda za to, że stworzył dobrą grę, no nie?? Każdy producent się stara jak może żeby jego gra była doskonała, a im to akurat wyszło. To co, mieli jej nie wprowadzić na rynek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w WoWa od około półtora miesiąca. Niedługo moja pierwsza postać dobije do 60 poziomu. Gra jest dobra, ale mnie nie wciągnąłe aż tak mocno. Do maniactwa jeszcze mi daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już niedługo zamiast siedzieć w szkole i jeździć za granicę, żeby uczyć się języków będziemy czerpać wiedzę lingwistyczną z World of WarCraft gdzie gracze byków nie robią, że hoho. Nie jestem fanem Doom''a, fanie World of WarCraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zadałem całkiem serio. Inne gry kiedyś się kończą i wędrują na półkę, a cel egzystencji tej gry jest wręcz przeciwny... Wiele gier (choć nie wszystkie) przekazuje często pewne wartości, opowiada ciekawą przygodę, zarysowuje pewne problemy - fikcyjne bądź rzeczywiste, natomiast w World of WarCraft widzę tylko jeden argument - przesiedzieć jak najdłużej, żeby jak najlepiej wyszkolic postać (tylko po co skoro i tak nie ujrzysz napisu "Victory" bądź "Game over"?). Przykłady (ogólnikowe) z filmami akcji, komediami i książkami obyczajowymi, które podałeś są idiotyczne, nawet nie ma co komentować. Siedź i graj w wartościowego (drogiego) WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoomnY:
Victory - zdobyłeś lvl
Game Over - dead

Ja gram w WoWa od roku, ale na prywatnych serwerach. Nie jestem aż tak głupi, żeby płacić za granie.
Ale jak dla mnie to powinno sie zrobić taki film o Tibii, bo gra o wiele gorsza, a więcej uzależnionych...nie wiem od czego oni sie uzależniają...od tych pikseli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczne argumenty to sam podajesz:) niektórzy nie muszą zobaczyć "victory" czy "game over", im wystarczy 60 lvl bądź zwiedzenie tych czy innych "instanców", i uznają że daną postacią wygrali, w tej grze sam sobie człowiek określa cel, warunki zwycięstwa, ale cóż niektórzy potrzebują żeby im to narzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować