Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 5 - pierwsza grafika promocyjna gry

15 postów w tym temacie

Mówiłam, że będzie coś a'la Outlast w otwartym świecie, doprawiony oczywiście akcją i wybuchami jak to w Far Cry bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej jasne, ze ten po środku to kolejny Główny Zły, prawdopodobnie przywódca sekty. Ten goły z napisem Sinner to albo przypadkowy cywil, fiara sekty, albo główny bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszny banał... nawet piesek został fanatycznym katolem z krzyżykiem na czole... Szkoda, bo seria ma potencjał... Czy tak trudno było zrobić odsłonę gry na przykład w realiach wojen krzyżowych czy westernu albo w czasach króla Artura?... Ta konwencja lekkiej gry akcji doskonale by się do tego nadawała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat już od pierwszych zapowiedzi mnie zaciekawił, a i od wyrazu twarzy tego postawionego na środku "bossa" bije zwyrodnialstwem godnym Vaasa/Pagana. Jak dotąd jestem nastawiony pozytywnie, ale ciekaw jestem czy dodadzą coś świeżego w gameplay'u.

Edytowano przez Skelldon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejscowienie i wątek religijny są co najmniej intrygujące, ale wnioskując po konsekwencji w kwestii okładek, zakładam podobną konsekwencję w kwestii mechaniki. Kolejny odgrzewany kotlet Ubi. Obstawiamy, o ile więcej ałtpostów, niż w poprzednich częściach, będzie do wyzwolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kolejna odsłona "Kopiuj-Wklej". Kolejny psychodeliczny łotr trzęsący okolicą którą będziemy musieli wyswobodzić. Nie kupuję tego. 

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Virgi napisał:

Nie ma to jak wnioskować po grafice promocyjnej, że gra to będzie kopiuj-wklej. Idioci.

Okładek poprzednich części to nie widział?
To skąd to zdziwienie?

"Idioci", dobre sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba motyw religijny / sekciarski (może też rasowy?). Bardzo mi się podoba też umiejscowienie akcji. Generalnie jak fanem serii nie jestem, to ta część mnie bardzo intryguje i bardzo chcę to zobaczyć w akcji. Nawet jeśli w gameplayu nie będzie nic nowego, to dla mnie spoko o ile fabuła będzie bardziej angażująca emocjonalnie (jak w 3 części, gdzie ratowaliśmy swoich przyjaciół i bliskich... bo 4 kompletnie mnie nie wciągnęła). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:
9 godzin temu, Virgi napisał:

Nie ma to jak wnioskować po grafice promocyjnej, że gra to będzie kopiuj-wklej. Idioci.

Okładek poprzednich części to nie widział?
To skąd to zdziwienie?

"Idioci", dobre sobie...

Przede wszystkim, Far Cry 3 nie miał na okładce głównego antagonisty, Vaas nie był głównym antagonistą.
Poza tym jak "główny zły" ma nie być jakimś psycholem, skoro złymi osobami są zawsze osoby, które nie są zrównoważone psychicznie, więc nie dadzą Ci tu nikogo innego.

A wy ludzie od razu wnioskujecie po grafice, że gra to będzie kopiuj-wklej, bo jest na niej prawdopodobnie (!) główny antagonista. 
Wcale nie jest powiedziane, że będzie w ogóle taki element jak wyzwalanie posterunków, ale co ja tam wiem, skoro wy, znawcy, wiecie to bo widzieliście grafikę promocyjną!

Nie możecie być raz pozytywnie nastawieni, tylko jak takie buce, musicie hejtować wszystkie gry Ubi?
Dajcie im szansę, to oni zrobili wasze ulubione serie gier. To, że kilka razy się potknęli, to nie znaczy, że upadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Virgi napisał:

Przede wszystkim, Far Cry 3 nie miał na okładce głównego antagonisty, Vaas nie był głównym antagonistą.
Poza tym jak "główny zły" ma nie być jakimś psycholem, skoro złymi osobami są zawsze osoby, które nie są zrównoważone psychicznie, więc nie dadzą Ci tu nikogo innego.

A wy ludzie od razu wnioskujecie po grafice, że gra to będzie kopiuj-wklej, bo jest na niej prawdopodobnie (!) główny antagonista. 
Wcale nie jest powiedziane, że będzie w ogóle taki element jak wyzwalanie posterunków, ale co ja tam wiem, skoro wy, znawcy, wiecie to bo widzieliście grafikę promocyjną!

Nie możecie być raz pozytywnie nastawieni, tylko jak takie buce, musicie hejtować wszystkie gry Ubi?
Dajcie im szansę, to oni zrobili wasze ulubione serie gier. To, że kilka razy się potknęli, to nie znaczy, że upadli.

Okładka Far Cry 4 wygląda zniechęcająco podobnie.
Skoro nie chce im się nawet popracować nad okładką, to dlaczego nie mają skopiować wyzwalania posterunków jako zapychacz?

I trzeba być sceptycznie nastawionym, bo właśnie przez naiwnych ludzi widzących wszędzie pozytywy, w branży growej jest taki stan produktów a nie inny.

No, chyba że jesteś fanatykiem Ubisoftu, wtedy nie ma żadnego sensu z tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie wygląd okładki wynika z odniesienia do Ostatniej Wieczerzy Da Vinciego. I w sumie zakładając że wszyscy z wyjątkiem kobiety w sukni ślubnej będą naszymi minibossami lub głównym bossem to już teraz trochę odrywa się od głównego nurtu.

Chociaż czuje ze świat będzie zapychaczem bo po prostu musi ale jeśli będzie ładny i interesujący (w co wątpię bo to Montana) to może nie znudzi się po 3 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi ma określoną formułę na markę Far Cry i ta formuła się sprawdza, przynajniej biznesowo, więc zmian gameplayowych dużych nie będzie - nawet przu skoku w bok jakim był Primal było to widoczne. Jesli ktoś po to sięga to chce rozpierduchy, polowań na zwierzaki do craftingu i wyswobadzania posterunków. To jest prosta niema umowa między Ubi a określoną grupą docelową. A setting szykuje się bardzo interesująco, bo jakby znowu dowalili lagunę i palemki to byłaby przesada. Ale ja ciągle czekam na prawilnego Far Crya we wschodniej Euopie, dawna Jugosłowia albo te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować