Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Dragon Ball: Xenoverse 3? Twórcy wypytują graczy

3 posty w tym temacie

Skoro już mowa o zmianach w xenoverse 3 to ; Wypadało by aby fabuła była kompletnie nowa i ani jednego plagiatu z xeno 1 czy xeno 2 . I nowi zli który powodowałby negatywne zmiany w historii . Co do zadań pobocznych też mogły by być nowe . I bohaterowie z xeno 1 i xeno 2 mogli by pojawiać sie jako wsparcie ,dla nowej postaci w xeno 3 . Max poziom niech będzie 99 jak w xeno 1 . Taka sama grafika 

 

Tyle o demnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 powinny być wszystkie przemiany Saiyan łącznie z SS GOD, SS BLUE, SSJ4. Bo niby dlaczego tego nie dodali? Liczyłem, że w DLC coś dodadzą a tutaj nic.

Po 2 fabuła gry mogłaby być troszkę bardziej zbliżona z serialem, tym bardziej, że DB Super ciągle się rozwija i "wyrywane" są kawałki serialu i wprowadzane do gry jako dodatki. DB Xeno 2 wygląda jak DUŻY dodatek do Xeno 1 i jeżeli Xeno 3 ma być kolejnym "dodatkiem" to ja raczej nie kupię tej gry, bo lepiej będzie mi zmodować Xeno 2 i będę miał wszystko czego chcę od tej gry.

W dniu dzisiejszym tj. 21.08.2017 DB Xeno 2 na steam kosztuje 50 euro a DB XENO 2 Season Pass kosztuje 25 euro, czyli 75 euro za "dodatek" do Xeno 1, który kosztuje łącznie z Season Pass 65 euro, może na zachód od Polski to nie jest tak dużo ale w Polsce i na wschód to są grube pieniądze. Najlepsze jest to, że żeby zdobyć SSJ w Xeno 1 trzeba było się natrudzić ale w Xeno 2 wystarczy wykonać misje treningowe Vegety i właściwie odrazu mamy dostęp do WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH FORM SSJ.

PS. Ale się rozpisałem w temacie, który i tak zniknie w koszu zanim ktoś przeczyta mój post. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować