Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 5 ukaże się w lutym 2018, zobacz nowy zwiastun

13 postów w tym temacie

Mega mi się to podoba, muszę przyznać, że rendery stoją na niesamowitym poziomie, ta dziewczyna wygląda jak prawdziwa, in-game trailer też wygląda fajnie. Seria potrzebuje czegoś takiego i myślę, że to się sprawdzi. Skoro będziemy latać samolotem to mapa raczej będzie duża. Pytanie tylko czy zadania poboczne i ogólna aktywność w grze nie zostanie wrzucona na zasadzie kopiuj wklej zapchajdziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, zrzut z dymiącym samolotem - ładny, podrasowany "bullshot".

Po drugie, gdyby nie logo Ubisoftu, to bym myślał, że to zwiastun dodatku single do GTA V.
Rockstar! Patrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że pomimo panującej mody ( BeWare), okaże się to całkiem przyzwoitą gierką.

Byle tylko antagonista był jak trzeba.

Zgaduję, że poprowadzimy  jednego z kilku bohaterów. 

Możliwe, że wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Mega mi się to podoba, muszę przyznać, że rendery stoją na niesamowitym poziomie, ta dziewczyna wygląda jak prawdziwa, in-game trailer też wygląda fajnie.

Tak fajnie tylko że trailery zawsze prezentowane są w najlepszej możliwej jakości. Potem gra jest okrajana by chodziła u sporej ilości odbiorców. Ten trailer a pełnoprawna gra będą się od siebie troszkę różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie są zrobione te filmiki.

Prezentują klimat, jakby były zapowiedzią ósmego sezonu filmowego TWD ;)

Tylko gdzie jest Rick ? ;D

Mam nadzieję, że tego nie spieprzą, na to liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam te komentarze i dowierzyć nie mogę, ludzie czy wy nie rozumiecie, że to są tylko filmiki renderowane na silniku gry? Przecież to oczywiste, że nie uzyska się takiej jakości w czasie rzeczywistym przy obecnych PCtach. Tak jak w wiedźminie, mieliśmy wstawki cinematic na silniku gry, wszyscy wiedzieli, że tak gra nie będzie wyglądać. A jeśli chodzi o samą grę z tego co da się zauważyć to dostaniemy naprawdę dużą mapę i mam nadzieję, że przemyślaną bo ta w FC 4 zupełnie mi nie przypadła do gustu, ciężko było się tam poruszać bez tego śmiesznego helikopterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 5 trafi na PC, PS4, Xboksa One 27 lutego 2018. Gra będzie zoptymalizowana dla PS4 Pro i Project Scorpio.

To pod PC, zwykłe PS4 i Xbone już nie będzie? Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders-sama napisał:

Far Cry 5 trafi na PC, PS4, Xboksa One 27 lutego 2018. Gra będzie zoptymalizowana dla PS4 Pro i Project Scorpio.

To pod PC, zwykłe PS4 i Xbone już nie będzie? Aha.

 Przykładowo Watch Dogs 2 na Pro w 1080p działał gorzej niż na Ps4. Prawdopodobnie więc o to chodzi z tą optymalizacją. Programiści pewnie jeszcze nie okiełznali nowych konsol.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie, ale to nie są bohaterzy którymi się gra. Raczej to są postacie fabularne. Sama lista wyraźnie mówi (jeżeli ktoś nie skopał na gram.pl tłumaczenia co często się trafia) że będzie się tworzyć własną postać.

Wg opisów to wszystko wygląda na kolejnego przeraźliwie nudnego Far Cry z 5 aktywnościami na krzyż skopiowanymi 500 razy + szukanie skrzynek i wdrapywanie się na wieże. Także sobie odpuszczę.

Ale fani pewnie dostaną dokładnie to co chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować