Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 marek, które ostatnio zaliczyły największy zjazd formy

10 postów w tym temacie

Heroes of Might and Magic (w życiu tej serii nie będę nazywał Might and Magic: Heroes) - Genialne części 1-3, solidne części 4-5, ale części 6 i (o zgrozo) 7 to pominę milczeniem.

Medal of Honor - ostatni Warfighter był kilka lat temu i nie było o nim głośno, więc...

Tekken - ale tylko wtedy, jak tegoroczna siódemka rozczaruje.

Soul Calibur - za szybko wydana piątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się pastwicie nad tą Andromedą :D Owszem, Mass Effect to słaby, ale gra nadal zła nie jest :)
Kompletnie się nie zgadzam z umieszczeniem tutaj Saints Row. 3, 4 i Gat out of Hell są przekozackie. Szkoda tylko, że firma ogłosiła jakiś czas temu, że jeśli powstanie kolejna część SR ma nie być już taka zwariowana, tylko ma uderzać w poważniejsze tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nie zgadzam z umieszczeniem Saintsów- humor i styl zawsze wszystko w tym rekonpensował.

 

Zapomnieliście natomiast o Dragon Age. Ta seria stacza się od dwójki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Niepotrzebnie zawsze porównywałem Saint's Row do GTA, a te serie są po prostu inne. To fikcyjne przebajerowanie z supermocami i ogromna dawka humoru, na które najbardziej wyzywałem sprawiły mi najwięcej radochy. Jak tego w przyszłych SRach zabraknie, to przegrają z bardziej realistyczną serią Rockatara w przedbiegach.

Do listy dodałbym porażkę, która najbardziej mnie zabolała prosto w uczucia: serię THPS. Ride i Shred się po prostu nie udały, HD było kiepską próbą odnowienia klasyka, a 5 to abominacja, o której chciałbym zapomnieć, a nie mogę. Wcześniejsze części kocham od dzieciństwa po dziś dzień, a i od recenzentów zgarniały dyszki, więc nazywać je legendami nie byłoby przesadą. Shame, shame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Settlers świetne 2, 3 i 4 a potem co odwaliło ludziom odpowiedzialnym za serię to ja nie wiem. Zmiana wszystkiego, całej tej zabawnej i wciągającej koncepcji wciągającej nawet w przypadku głupiego patrzenia jak pulchne ludki pieką chleb. Nagle dostajemy zaprzeczenie tego co się w serii podobało i z czego słynęła.

 

Company of Heroes - jedynka miałą to coś, świetną kampanię, multiplayer, turniej. Wychodzące dodatki już pokazały w jak dziwną stronę idzie tytuł. Wydanie COH 2  - odgrzewany kotlet, zdolności nacji jedynie pozamieniane, to co mieli Brytyjczycy teraz mają Biemcy i na odwrót. Koncepcja nowości " ZSRR " ściągnięta z modów przygotowywanych przez społeczność do COH1, wprowadzenie do gry strategicznej masakrycznej ilości mikrotransakcji, niepotrzebnych poziomów i dziwacznych malowań. Wydawcy postawili wszystko na podlizywanie się rosyjskiej społeczności, w grze bano się wyświetlić swastykę nawet w kampaniach stricte historycznych, ale sierp i młot wylewał się przy okazji COH 2 wszędzie, na targach, w grze, w grafikach, wszędzie, gra moim zdaniem z czasem straciła całkiem balans. W grze owszem dało się pobawić było kilka ciekawych nowości, ale patrząc szerzej, spłycenie wszystkich atutów i zepsucie serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za Świętym Rowem nawet się z tą listą zgadzam, z pozycji, które bym na niej umieścił to:
Dragon Age - tak na prawdę tylko 1 dobra część
Herosy M&M - dawno nic w tym uniwersum nie wyszło
Diablo - już pomijam czy 3 się podobała, stworzenie jakiego kolwiek kontentu ostatnio zajęło 2 lata -_-
Metroid - to co ostatnio wydali na 3ds'a powinni zakopać obok kardriży z E.T.


Z gier, które były fajne, a zaliczyły poważne potknięcia, ale nie "ostatnio" to moim zdaniem Gothic oraz BattleForge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista:

Fallout

F.E.A.R

Settlers

Heroes of Might and Magic

Silent Hill

Command & Conquer

Tony Hawk's Pro Skater

Driver

Gothic

Dawn of War

World of Warcraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Gat Out of Hell to danie tutaj Saint's Row jest lekkim nieporozumieniem. Właśnie super, że seria poszła w szaleństwo i odjazd zamiast próbować się kopać z GTA. 

 

Edytowano przez Bambusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marką, która właściwie od dawna nie daje znaków życia oprócz małych wiadomości, że coś tam niby robią jest Stalker. Wydali badziewie w postaci Cossaców 3, które było remasterem jedynki ze wszystkimi błędami, a słyszałem, że nawet doszły jakieś nowe. To nie nastraja pozytywnie do ewentualnego wskrzeszenia Stalkera, a wręcz zaprzecza je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować