Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaki to film - Gra

18723 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 18:00, Gregory171 napisał:

No to coś takiego (najgorsze jest to że teraz na filmweb i paru innych portalach nie
można ściągnąć zdjęć,takie samo doświadczenie mam z oficjalnych storn niektórych filmów)

Lejdis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:00, Gregory171 napisał:

No to coś takiego (najgorsze jest to że teraz na filmweb i paru innych portalach nie
można ściągnąć zdjęć,takie samo doświadczenie mam z oficjalnych storn niektórych filmów)

Na pomoc przychodzi nam właśnie przeglądarka Opera :D

Tam jest możliwość ściągnięcia bez problemu obrazków jest opcja "otwórz obrazek" i na imdb działa


A teraz zobaczyłem, że lepiej to zabezpieczyli na filmwebie ale nieważne ;) jest sposób by to obejść :P

Działa tak samo w Operze jak i w Firefoxie ale jest trochę zabawy bo trzeba też wiedzieć który obrazek się chce

Wybieramy który chcemy obrazek przykładowo z Bonda i prawym dajemy "kopiuj adres obrazka"
to będzie miniaturka - http://gfx.filmweb.pl/ph/92/10/349210/111707.0.jpg
a po zamianie "0" na "1" mamy duży obrazek :) - http://gfx.filmweb.pl/ph/92/10/349210/111707.1.jpg

Znajdę lepszy sposób to napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:00, Gregory171 napisał:

No to coś takiego (najgorsze jest to że teraz na filmweb i paru innych portalach nie
można ściągnąć zdjęć,takie samo doświadczenie mam z oficjalnych storn niektórych filmów)

Mam już lepszy sposób :D
Działa wszędzie - chodzi mi o filmweb do reszty serwisów filmowych polecam Operę i opcję "otwórz obrazek" :)

Przyciskając lewy SHIFT i lewy przycisk myszki żeby otworzyć obrazek po kliknięciu w miniaturkę w galerii otworzy się nam duży obrazek w nowym oknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK ostatni raz piszę ;)

Nie wiem czy wszystkim tak będzie działać ale u mnie działa we wszystkich 3 przeglądarkach

Internet Explorer 6 (nie wiem jak 7 nie mam) - tu działa przez prawy przycisk myszy i opcję "otwórz łącze w nowym oknie"
Firefox - "otwórz odnośnik w nowej karcie"
Opera - tutaj zarówno "otwórz obrazek" jak i "otwórz na karcie w tle" albo "otwórz na nowej karcie"

wszystko pod prawym przyciskiem myszy i w galeriach filmwebu :)
Obiecuję więcej nie spamować na ten temat :P

[EDiT]
Jak coś stąd nie działa zawsze te górne podpowiedzi powinny - tak na prawdę, to to samo, tylko ten sposób jest najmniej czasochłonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 09:27, Union Pacific napisał:

Czy to są "Kieszonkowe"?

Nie, z tego co pamiętam to była komedia, ten film pod thriller/horror podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film oparty na faktach na podstawie opowiadania o takim samym tytule jak tytuł filmu. Opowiada historię dziewczyny będącej pod opieką ciotki, która jest torturowana i o chłopcach, którzy są tego świadkiem ale nie zgłaszają przestępstwa.

20080202190227

20080202190309

20080202190344

20080202190425

20080202190504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować