Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaki to film - Gra

18723 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 21:38, zadymek napisał:

ale siedziwnie wkleiło, ogólnie chodzi mi o A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master


I to jest dobra odpowiedź, siadaj, pięć :)
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master ( Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów )

zadymek +1

20081127232755

20081127232806

20081127232817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 00:36, Sth`Devilish napisał:

Resident Evil: Degeneration ?

miało być szybko i jest:)
Baiohazâdo: Dijenerêshon /Resident Evil: Degeneration / Biohazard CG / Resident Evil CG
Sth`Devilish+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dać drugą podpowiedź nieco wcześniej (poprzednia była mocno spóźniona, a tą inaczej dałbym dopiero późną nocą...):

Film jest thrillerem produkcji europejskiej (głównie skandynawskiej) i opowiada o prywatnym śledztwie jakie prowadzi główna bohaterka tego filmu, pół-krwi Eskimoska pochodząca z Grenlandii. Pewnego dnia w tajemniczym wypadku ginie dzieciak z sąsiedztwa (który wraz z matką również przybył z Grenlandii), nasza eskimoska nie tylko nie może się z tym pogodzić, ale też znajduje dowody i poszlaki świadczące o tym, że nie był to wypadek i rozpoczyna własne śledztwo. Przez kolejne tropy dociera do pewnej firmy zajmującej się górnictwem i pracującego w niej naukowca, dowiadując się przy tym o niesłychanym odkryciu jakiego ów naukowiec dokonał. Postanawia go dopaść i przy okazji zaprzepaścić jego niebezpieczne dla Ziemii odnalezisko na Grenlandii.

Poniżej jeszcze garść screenów:

20081128192428

20081128192439

20081128192450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:24, Sth`Devilish napisał:

Pozwolę sobie dać drugą podpowiedź nieco wcześniej (poprzednia była mocno spóźniona,
a tą inaczej dałbym dopiero późną nocą...):

Film jest thrillerem produkcji europejskiej (głównie skandynawskiej) i opowiada o prywatnym
śledztwie jakie prowadzi główna bohaterka tego filmu, pół-krwi Eskimoska pochodząca z
Grenlandii. Pewnego dnia w tajemniczym wypadku ginie dzieciak z sąsiedztwa (który wraz
z matką również przybył z Grenlandii), nasza eskimoska nie tylko nie może się z tym pogodzić,
ale też znajduje dowody i poszlaki świadczące o tym, że nie był to wypadek i rozpoczyna
własne śledztwo. Przez kolejne tropy dociera do pewnej firmy zajmującej się górnictwem
i pracującego w niej naukowca, dowiadując się przy tym o niesłychanym odkryciu jakiego
ów naukowiec dokonał. Postanawia go dopaść i przy okazji zaprzepaścić jego niebezpieczne
dla Ziemii odnalezisko na Grenlandii.

Poniżej jeszcze garść screenów:


Biały labirynt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:58, Manix69 napisał:

Biały labirynt?


Tak. "Biały Labirynt Smilla''s Sense of Snow (AKA Fräulein Smillas Gespür für Schnee / Fröken Smillas känsla för snö / Frøken Smillas fornemmelse for sne / Smilla''s Feeling for Snow)"

Manix69 +1

PS. Tnij cytaty.
PS.II. Oglądałeś czy wygooglowałeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:10, Sth`Devilish napisał:

PS.II. Oglądałeś czy wygooglowałeś? ;)


Oglądałem, ale nie mogłem sobie przypomnieć tytułu i się google wspomogłem. :/

Coś łatwego. :)

20081128211246

20081128211251

20081128211255

20081128211259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:13, Manix69 napisał:

> PS.II. Oglądałeś czy wygooglowałeś? ;)

Oglądałem, ale nie mogłem sobie przypomnieć tytułu i się google wspomogłem. :/

Coś łatwego. :)

Gladiator? tego nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:13, seles napisał:

> Coś łatwego. :)
Gladiator? tego nie było?

Czasem mi się wydaje, że niektóre filmy znikają z tematu ;-/ ( wiem, że to niemożliwe, ale jednak ;-) ) teraz "Gladiator" wcześniej "Beowulf" i jeszcze parę innych znanych produkcji, chyba jakaś skleroza mnie łapie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować