Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaki to film - Gra

18723 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2013 o 09:01, Travis napisał:

Z tymi klimatami Gore to ja nigdy nie zgadnę bo nie oglądam tego. Dałbyś coś " normalnego".


Nie wiem czy wiesz, ale nie jesteś tu sam, więc nie będę się ograniczać pod ciebie w dodawaniu zagadek.
___________________________________________________


Podpowiedź: Po pewnym mieście grasuje brutalny morderca, który napada tylko na kobiety. Pewien policjant podejrzewa wampira. Film z południowo-wschodniej Azji, zawiera bestialskie sceny i jest trudny w odbiorze. :P

20130627123029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 12:34, Kakarotto napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale nie jesteś tu sam, więc nie będę się ograniczać pod ciebie w
dodawaniu zagadek.


Ja tylko wyrażam swoją opinię. Dla mnie ta zabawa nie ma sensu, jeżeli co drugi film ma być z gatunku, którego nie oglądam i o którym nie mam zielonego pojęcia a jak widzę to same takie dodajesz, będąc jednocześnie najaktywniejszym uczestnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 17:35, Travis napisał:

Ja tylko wyrażam swoją opinię. Dla mnie ta zabawa nie ma sensu, jeżeli co drugi film
ma być z gatunku, którego nie oglądam i o którym nie mam zielonego pojęcia a jak widzę
to same takie dodajesz, będąc jednocześnie najaktywniejszym uczestnikiem.


Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. W tym temacie można zadawać zagadki filmowe jakie się chce i wiadomo, ze nie każdy zna wszystkie film. Nikt ci nie karze odgadywać każdego filmu, po prostu gdy nie wiesz czekasz, aż zgadnie kto inny. I tyle.
____________________________________

Podpowiedz: Film z 2006 roku, filipiński.

Ta podpowiedz powinna zakończyć problemy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 15:10, ManweKallahan napisał:

Skąd Ty to wytrzasnąłęś? :P 3 głosy na filmwebie.


Znam kogoś, kto ma to dzieło w swojej kolekcji filmów. :D
A i być może ciut za trudne było tym razem. :P

Dnia 28.06.2013 o 15:10, ManweKallahan napisał:

Vampire of Quezon City (2006)


ManweKallahan + 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź 1:

Pewien sierżant był przedstawicielem super żołnierzy szkolonych już od dziecka brutalnymi metodami. Wyprany z uczuć walczył w wielu bitwach wykazując się bezwzględnością i skutecznością. Gdy pojawia się nowa generacja jeszcze lepszych żołnierzy, a sierżant przegrywa pokazowy pojedynek z nowym narybkiem, zostaje wyrzucony na wysypisko śmieci na obcej planecie. Ta, uznana za niezamieszkałą, okazuje być domem dla grupy rozbitków, którzy przygarniają sierżanta. Wkrótce nowi super żołnierze przybywają na tę planetę aby przeprowadzić manewry, wszystkich napotkanych ludzi uznając za wrogów.

20130628215403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 00:20, Kakarotto napisał:

Toc to niezły Soldier aka Galaktyczny wojownik (1998), z Russellem.


To daj tym razem coś nie z Gore jak możesz, co do Soldiera to spóźniłem się wczoraj może o 5 minut z odpowiedzią, od razu poznałem jak zobaczyłem Connie Nielsen, żonę Larsa Ulricha (byłą):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 00:20, Kakarotto napisał:

Toc to niezły Soldier aka Galaktyczny wojownik (1998), z Russellem.
/ Żołnierz przyszłości (w Polsce miał też taki tytuł)


Tak, Kakarotto +1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować