Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaki to film - Gra

18723 postów w tym temacie

To może jednak na przyszłość byś nie pisała takich durnych postów jak ten poprzedni, ok? Wpierw chcesz by ktoś zadał zagadkę a potem wchodzisz i wrzucasz swoją. To się wreszcie zdecyduj, poza tym jakbyś nie pisała tamtego posta to i tak wszyscy by czekali, a tak robisz sama bajzel w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że też nie rozumiesz. Jak widziała, że jest już zadane i prosiła by ktoś za nią zadał to po co po kilku minutach sama zadała, mimo że zagadka już była? Trochę popatrz na posty a nie komentuj ostatniego, poza tym to do Łukola pisałem, a ona adwokata w twojej osobie chyba nie potrzebuje.

Film ---> "Markiza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, że wprowadziłam taki cholerny "bajzel" i to w dodatku nie ze swojej winy. Weszłam na forum i nie było ŻADNEJ nowej zagadki, postanowiłam zatem zrobić to, co do mnie należy. A że net chodził wyjątkowo wolno, zanim wkleiły się zdjęcia, Ty zadałeś swoją ( zauważ, że różnica w czasie jest niewielka ). Tego niestety nie zauważyłam, bo u mnie otworzyło nową stronę i do głowy mi nie przyszło, że ktoś się w tym czasie wstrzelił.

Moja zagadka to "Piknik pod wiszącą skałą" i na razie odpadam... chyba dość emocji na dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja nie będę nikogo wnerwiał i "wbijał się na chama". Po prostu przeczytałem posta i dałem zagadkę zgodnie z proźbą. Moja (dana z złym czasie) i twoja (bo podałaś tytuł) jest nieaktualna. Zadaj zagadkę, tak jakby nie było tych kilku postów. Czekamy...

paweusz ----> zapomniałem ci napisać, co miał oznaczać "bajzel". Po prostu ktoś by odpowiadał na moją, ktoś na zadaną przez Łukola zagadkę. Wtedy by było kto ma punkt, kto nie, czyja kolej itp. To miałem na myśli. Jednak się obeszło bez tego.

Łukol - zadajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:49, Vormulac napisał:

Dobra, ja nie będę nikogo wnerwiał i "wbijał się na chama". Po prostu przeczytałem posta i
dałem zagadkę zgodnie z proźbą.


I za to powinnam Ci być wdzięczna, jednakże... ścięło mnie na wejściu... Nie dość, że byłam w pracy i spieszyłam się, żeby coś zadać, to jeszcze dostałam zje***, zamiast całą sytuację obrócić w żart... Nie co dzień człowiek dowiaduje się, że jest durniem...

Żeby nie było, że stroję fochy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 23:09, Łukol napisał:

Widzę, że coś małe te zdjęcia, to może dodam, że chodzi o chyba najsłynniejsze dziecko w historii
kina :D


Dziecko Rosemary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:03, Vormulac napisał:

Dobra. Dam ten sam film co ostatnio bo nikt nie zgadł.
Macie.

Jakby co to w nocy dam podpowiedź. Chyba, że zgadniecie. :)

no to daj podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:55, Vormulac napisał:

Pełny tytuł proszę.

No i teraz nie wiem - czekamy na caramon`a z odpowiedzią. Moim zdaniem powinien dostać punkt - teraz pewnie każdy może to rozwiązać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce punkt, to niech poszuka ;) Ja nie mogę przeglądać netu za bardzo, a tych filmów jest trochę;)
Nawet nie wiedziałem, że była też wersja aktorska. Poznałem po grabiach i stroju z trzeciego zdjęcia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaję Ci tytuł... żebyś mógł podać :DD

"Xin qi long zhu shen long de fu shou (AKA Dragonball / Dragon Pearl / Dragonball: The Magic Begins)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować