Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaki to film - Gra

18723 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2008 o 16:28, Jarys napisał:

> zagadka, nic trudnego tym razem
Może to jest: "kobieta z kobietą i jeszcze jedną kobietą ... i facetem jednym i drugim"
;-)

Wow Jaryś :-D Twoje zdrowie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciągniemy ten wózek podpowiedź 2.
Co to za film tu mamy? Taki tam kryminalny:
Pewien złodziej wieje z pierdla i zdobywa informacje, dzięki którym udaje mu się oczyścić z zarzutów w sądzie. Wraca więc na łono rodziny i prowadzi życie przykładnego obywatela. Jednak wkrótce daje o sobie znać brak kasy, a z braku lepszych perspektyw zawodowych nasz bohater musi podjąć pracę w szpitalu. Wnerwia go ta fucha i chętnie przystaje na propozycję dopiero co poznanego bandziora. Propozycję wspólnego napadu na kasę hotelu w NY. Wkrótce jednak główny bohater przystaje na kolejne "propozycje" bandziora. Do roboty wciągają też wspólnika naszego złodzieja z dawnych lat.
Grupa przeprowadza serię dobrze zorganizowanych napadów na hotele. Dzięki precyzyjnym informacjom wiedzą kogo i gdzie obrobić. Policja się wścieka ponieważ obrobieni nie wykazują zbytniej gorliwości w pomocy przy identyfikacji bandytów. Napady przeprowadzane są w specyficzny sposób. Wszyscy napadnięci podkreślają, że przestępcy byli bardzo kulturalni i dobrze ich traktowali...

20080207140725

20080207140811

20080207140933

20080207140946

20080207141001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:00, zadymek napisał:

no to teraz plakat, co?
Podpowiedź 3

Nikt nie odgadł więc punkt Ci się należy :)
zadymek+1
Co to był za film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:00, zadymek napisał:

no to teraz plakat, co?
Podpowiedź 3

Zadymek postaraj się teraz coś prostszego :) większość nie ogląda wszystkich filmów jak leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 09:27, Jarys napisał:

Nikt nie odgadł więc punkt Ci się należy :)

Mam to już całkowicie gdzieś ale powiedz mi czemu należy mu się punkt, bo nie rozumiem tego - zagadka nieważna i tyle. Jak dostał punkt to jeszcze raz będzie zadawał? Wymyśliłeś to teraz? Całkowity bezsens a na te jego zagadki to nawet mi się patrzeć nie chce a tym bardziej szukać więc nie odgaduje... Jak on oglądał te wszystkie badziewne filmy (w co wątpię) to pogratulować tylko - prawdziwy fan kina podgatunkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:14, deecom napisał:

Jak on oglądał te wszystkie badziewne filmy (w co
wątpię) to pogratulować tylko - prawdziwy fan kina podgatunkowego.

Akurat film nie jest taki znowu podgatunkowy (oparty na prawdziwej historii, więc scenariusz zawdzięcza ...życiu) i leci ciągle na HBO, dziwię się, że nikt z was jeszcze go nie widział.
Punkty mi generalnie zwisają (lepsza jest świadomość, że ty nie odgadłeś:)

Jarys=> Film nazywa się "Cool Money", polski tytuł "Złodzieje z klasą"

Zdjęć z filmu jest w sieci tyle co kot napłakał, więc się nie dziwię, że trudno go wyszukać(po zdjęciach).Chociaż dla przykładu z takiego "Cats and mice" jest jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:09, zadymek napisał:

Akurat film nie jest taki znowu podgatunkowy (oparty na prawdziwej historii, więc scenariusz
zawdzięcza ...życiu) i leci ciągle na HBO, dziwię się, że nikt z was jeszcze go nie widział. Punkty mi generalnie zwisają (lepsza jest świadomość, że ty nie odgadłeś:)

Tak jak zauważył Blantman nie wszyscy oglądają wszystko jak leci a ja HBO nie mam i nie obchodzi mnie to. Punkt sobie zostaw, lepiej się spytaj Jarysa co teraz, no bo jak go dostałeś to powinieneś zadawać nieprawdaż? Uświadom też sobie to, że Twoje zagadki mi zwisają (tak jak Tobie niby punkty no bo nie jesteś tutaj na tym forum na każdym możliwym quizie... uszanowanie za czas spędzony na każdej pierdole) i jak je widzę to wolę komputer wyłączyć niż włączyć wyszukiwarkę a Ty dziw się dalej że nikt tego fenomenu co teraz zadałeś nie widział jeszcze wow... a szkoda mi klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:14, deecom napisał:

> Nikt nie odgadł więc punkt Ci się należy :)
Mam to już całkowicie gdzieś ale powiedz mi czemu należy mu się punkt, bo nie rozumiem
tego - zagadka nieważna i tyle.

A dlaczego mamy traktować kogoś inaczej? Już zdarzały się takie przypadki - choćby "mój dziadek" wtedy zadawał ddd-d2 i nikt nie odgadł, dostał punkt i następną zagadkę zadawał kto chciał.
Jakoś wtedy nikt nie płakał z tego powodu, że ddd-d2 miał jeden punkt więcej.

Dnia 09.02.2008 o 11:14, deecom napisał:

Jak on oglądał te wszystkie badziewne filmy (w co
wątpię) to pogratulować tylko - prawdziwy fan kina podgatunkowego.

Co za różnica, czy ktoś oglądał te filmy czy nie. Sam zadawałeś tytuły filmów, których jeszcze nie było na ekranie bo dopiero się produkowały. Nie wiem skąd to Twoje nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:37, Gregory171 napisał:

> To ja może coś na zgodę:)
Otwórz oczy

Abre los ojos /Apri gli occhi /El Contrato /Open Your Eyes / Ouvre les yeux/ Permanent Midnight

Gregory171+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś wtedy nikt nie płakał z tego powodu, że ddd-d2 miał jeden punkt więcej.
Nie wiem, nie było mnie wtedy i mnie to nie obchodzi. Po prostu nie byłem przy takiej sytuacji i co po niej następuje czyli kogo jest kolej by zadać zagadkę - tyle. Moim zdaniem zagadka powinna przepaść tak jak jest tu w każdym quizie (ktoś coś tu o tym wie) i zadaje następna osoba.

> Co za różnica, czy ktoś oglądał te filmy czy nie. Sam zadawałeś tytuły filmów, których
> jeszcze nie było na ekranie bo dopiero się produkowały. Nie wiem skąd to Twoje nastawienie.
Moje zagadki vide moje filmy co zadałem to takie, które oglądałem albo mam zamiar bo wiem że to będzie albo jest dobry film a nie super badziew i sądzę, że z tym jest najmniej problemu bo dobry film jest reklamowany nawet jak dopiero jest w produkcji (tak to tylko chyba Batmana zadałem) a kto lubi filmy ten chyba wie co by go interesowało w przyszłości zobaczyć w kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować